www.studrespublika.com :: Перегляд теми - Новые идеи

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Студреспубліка-2007 » Новые идеи Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
Цей форум закрито  Цю тему заблоковано попередня тема :: наступна тема 
Новые идеи 
ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 1:09 pm Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Предлагаю провести на Всеукраинской студенческой республике 2007 фестиваль студенческих команд КВН.

Может быть, у кого-то появяться еще какие-то идеи...
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника ICQ

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 3:04 pm Відповісти цитуючи
Spy_Angel
Квестер

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
Хотелось бы разнообразить музыку на этот СР! На СР-2006 был один клубняк, я против него ни чего не имею,но может быть у всех разные вкусы!.Не хвала как то медленных композиции Embarassed

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 10:26 am Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

Spy_Angel написав:
Хотелось бы разнообразить музыку на этот СР! На СР-2006 был один клубняк, я против него ни чего не имею,но может быть у всех разные вкусы!.Не хвала как то медленных композиции Embarassed

Считаю, что клубняк очень драйвовый. Он заряжает позитивной энергией и не позволяет спать. таким образом, мы проведем больше времени на СР и оставим себе побольше воспоминаний
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника ICQ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 11:26 am Відповісти цитуючи
Spy_Angel
Квестер

мммм.... его было не просто много, а очень много. Я ж говорю КЛУБНЯК,ДРАМ,ТРАНС это отлично, но разнообразить репертуаричик не помешало бы. Куда же без наш традиционных молодежных медлячков. Разве плохо?

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 2:24 pm Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

Spy_Angel написав:
мммм.... его было не просто много, а очень много. Я ж говорю КЛУБНЯК,ДРАМ,ТРАНС это отлично, но разнообразить репертуаричик не помешало бы. Куда же без наш традиционных молодежных медлячков. Разве плохо?

Ага, чтоб пообниматься спокойно, делая вид, что танцуешь)))

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 3:23 pm Відповісти цитуючи
Spy_Angel
Квестер

Не только пообниматся, мона и что нибудь большее, поцелуи к примеру Smile Embarassed А? Как вам? Smile

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 4:55 pm Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

Spy_Angel написав:
Не только пообниматся, мона и что нибудь большее, поцелуи к примеру Smile Embarassed А? Как вам? Smile

О, ужас, как вы нескромны)))

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 6:17 pm Відповісти цитуючи
Nikitos
Мафіозій

о.це важлива для мене тема,так як від музики залежить дофіга і мій настрій в тому числі, я важаю клубняк,вибачте це "фігня",така фігня зараз на кожному кроці, в кожному сраному клубі, та несприйміть мене не правильно, бо клубняк це ще те що я можу тирпіти, і навіть, плясать, але ми їдемо туди не за чирговим клубним дійством, ми чекаємо чогось меганеординарного, то поприїзду я б нехотів цілу ніч косити під клубаря, а коли під таку музику танцюєш то саме на те і стаєш схожий, має бути якась мегаімпровізація,кулбна музика має місце бути, але ж люди це не Казантіп,і слава Богу....
коли у нас в Харкові була студ республіка недавно,музика була гівно-це прокачане аренбі двохлітньої давності ,під яке гламурні дівчата трясли задами,Боже як би ви знали як це низько виглядає, має бути щось драйвове, щоб народ міх просто гнати всю ніч, валяться, пригать ,водить хороводи, та танцювати повільні танці вдвох,можна й втрьох))
наприклад коли включали якусь більш менш тяжкішу музику,якої б давності вона не була,як це не печально,то ми з чуваками,заводили танцпол,ну правда всі свої,ми слемелись,але ніжно,це тупо круто,це дайвово,і це ми й будемо робити в криму,самі побачите..
тож імпровізуйте і не тупіть з музикой,це дуже важливо,карти в ваших руках!

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 6:48 pm Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

Nikitos написав:
о.це важлива для мене тема,так як від музики залежить дофіга і мій настрій в тому числі, я важаю клубняк,вибачте це "фігня",така фігня зараз на кожному кроці, в кожному сраному клубі, та несприйміть мене не правильно, бо клубняк це ще те що я можу тирпіти, і навіть, плясать, але ми їдемо туди не за чирговим клубним дійством, ми чекаємо чогось меганеординарного, то поприїзду я б нехотів цілу ніч косити під клубаря, а коли під таку музику танцюєш то саме на те і стаєш схожий, має бути якась мегаімпровізація,кулбна музика має місце бути, але ж люди це не Казантіп,і слава Богу....
коли у нас в Харкові була студ республіка недавно,музика була гівно-це прокачане аренбі двохлітньої давності ,під яке гламурні дівчата трясли задами,Боже як би ви знали як це низько виглядає, має бути щось драйвове, щоб народ міх просто гнати всю ніч, валяться, пригать ,водить хороводи, та танцювати повільні танці вдвох,можна й втрьох))
наприклад коли включали якусь більш менш тяжкішу музику,якої б давності вона не була,як це не печально,то ми з чуваками,заводили танцпол,ну правда всі свої,ми слемелись,але ніжно,це тупо круто,це дайвово,і це ми й будемо робити в криму,самі побачите..
тож імпровізуйте і не тупіть з музикой,це дуже важливо,карти в ваших руках!

Гонишь, детка.

От музыки ни фига не все зависит.
Главное - уметь делать свое настроение хорошим, а не делать виноватыми всех подряд в том, что ты сам испортил себе настроение

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 7:51 pm Відповісти цитуючи
Spy_Angel
Квестер

Никитос я тебя разочарую, тяжолой музыки ты там 100% не услышиш! 80% музыки на СР это клубняк,драм или транс,музыка отличная,классно танцевать,но разнообразия не помешалась хотелось бы попсни легкой. Smile

Инок, тебя смущают поцелуи??? SmileГде же тут не скоромность? 21 век на дворе,сексуальная революция давным давно отгремела Smile Razz Взрослая девушка ж... Smile Embarassed

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 8:00 pm Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

остались леди в наших селеньях

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 8:11 pm Відповісти цитуючи
Spy_Angel
Квестер

Ух мы какие.... Smile Laughing

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 11:56 pm Відповісти цитуючи
Nikitos
Мафіозій

inok написав:

Гонишь, детка.

От музыки ни фига не все зависит.
Главное - уметь делать свое настроение хорошим, а не делать виноватыми всех подряд в том, что ты сам испортил себе настроение

дівчинко. повірь,я не гоню,це моя субьєктивна думка,я можу лбійтись без музикі,якщо зі мною будуть ті люди якіх би я хотів бачити,але якщо вже є музика і робиться така туса то має бути все зумом,і я 100 проц.правий,я просто оцінив значення музикі в цьому випадку,потрібно правильно розуміти

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 11:57 pm Відповісти цитуючи
Nikitos
Мафіозій

Spy_Angel написав:
Никитос я тебя разочарую, тяжолой музыки ты там 100% не услышиш! 80% музыки на СР это клубняк,драм или транс,музыка отличная,классно танцевать,но разнообразия не помешалась хотелось бы попсни легкой. Smile

Инок, тебя смущают поцелуи??? SmileГде же тут не скоромность? 21 век на дворе,сексуальная революция давным давно отгремела Smile Razz Взрослая девушка ж... Smile Embarassed

твоїм постом я нітрохи не розчарований,я тебе запивняю,там я почую все що мені потрібно,будь певна)

ПовідомленняНаписане: субота липня 07, 2007 1:09 pm Відповісти цитуючи
Spy_Angel
Квестер

Насчет КВНа на СР. В Судаке был отличный КВН, такого КВН не видел давненько,супер, нет слов! Smile Жаль только там была зборная:Сумы и Кировоград(вроде). Конечно хотелось бы увидеть состязание команд с разных городов,оч.интересно Smile

P.S.Никитос насчет окончания твоей фразы " Не певна", а ПЕВНЫЙ!

www.studrespublika.com » Студреспубліка-2007
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 1 з 5  
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі

Цей форум закрито  Цю тему заблоковано