www.studrespublika.com :: Перегляд теми - Анотації ідей, оргпроектів і наукових розробок - 2010
 

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Новий старт » Анотації ідей, оргпроектів і наукових розробок - 2010 Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5
Нова тема  Відповісти попередня тема :: наступна тема 
 
ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 07, 2010 12:08 pm Відповісти цитуючи
ДядяКоля
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 07.05.10
Повідомлень: 1
Звідки: Кривой Рог
Научная работа на тему "Брикетирование высокосортного железорудного концентрата с последующим использованием брикетов в конвертерном производстве". Автор Костюк Николай.
В данной работе рассмотрен процесс брикетирования железорудного концентрата и различные способы подачи брикетов в конвертер.
Идея создания брикетов из высокосортного железорудного концентрата и дальнейшего использования этих брикетов в конвертерном производстве состоит в окусковании концентрата без использования кокса и газа; использовании углерода чугуна для восстановления брикетов; использовании кислорода, вносимого брикетами, для окисления примесей чугуна; использовании тепла конвертера для расплавления брикетов и полной либо частичной замены металлолома брикетами.
Использование железорудных брикетов в конвертере позволяет одновременно решить энергетические вопросы окускования сырья и выплавки стали. Подаваемые брикеты будут служить источником железа и кислорода, необходимого для окисления примесей, а жидкий чугун и реакции окисления в нём будут служить источниками физического и химического тепла, необходимого для расплавления брикетов. Таким образом, использование брикетов позволит снизить расход кислорода дутья, уменьшить или исключить использование металлического лома, не снижая конечного содержания железа в расплаве.
В качестве исходного сырья выбран высокосортный железорудный концентрат с повышенным содерданием железа. Это сделано для увеличения выхода годного и уменьшения образования и выхода шлака в конвертере.
Также для ввода брикетов в конвертер предложен новый интересный способ а также разработан новый агрегат, который позволит обеспечить контактирование брикетов с газом - восстановителем в течении определённого времени, что приведёт к значительному нагреву брикетов и их частичному восстановлению. Таким образом брикеты будут попадать в конвертер частично восстановленными и со значительной температурой, что имеет огромное значение для конвертерной плавки.
Предложенная идея имеет ряд прямых и косвенных преимуществ и должна обладать значительным экономическим эффектом.
Реализация и использование предложенной идеи и способа ввода брикетов позволит зделать новый шаг и прорыв в области металлургии.
С ув. Костюк Николай.

_________________
Упасть не страшно, страншно не подняться.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
"Електронна Держава" 
ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 07, 2010 12:15 pm Відповісти цитуючи
AlexJmer
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 07.05.10
Повідомлень: 2
Робота на тему: "Електронна Держава"
Анотація
В 21-му столітті швидкість розвитку суспільства та держави залежать від якості комунікації між суб'єктами діяльності, якості аналізу та синтезу інформації, збору даних і т.д.
Сьогодні розвиток нероздільно пов'язаний з використанням інформаційно-комп'ютерних технологій(ІКТ).
В роботі описуються шляхи застосування ІКТ в усіх процесах пповязаних із діяльністю Людини та зокрема в державному управлінні
Описуються компоненти системи ІКТ
Наводяться шляхи впровадження та розвитку цих технологій в умовах обмежених ресурсів та кризи
Олексій Жмеренецький
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
 
ПовідомленняНаписане: субота травня 08, 2010 7:33 pm Відповісти цитуючи
zc.yz@mail.ru
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 26.04.10
Повідомлень: 1
Розвиток креативно мислячих особистостей в Україні. Ярослава Ягнюк

Сфера освіти України потребує реформування на основі демократичних тенденцій, що повинно сприяти появі зацікавленості до питання креативності та призвести до гіпотетичних змін у мисленні людей. Постає необхідність у креативно мислячих особистостях, які задовольняли б трансформуючі потреби українського суспільства. На сьогодні в нашій державі поки що відсутні умови для розвитку зазначеної проблеми.

У сучасних умовах саме вищий навчальний заклад повинен формувати особистість громадянина України, забезпечувати наше суспільство всебічно підготовленими фахівцями, які мають глибокі загальнонаукові та професійні знання, навички наукової роботи, які схильні до саморозвитку як в умовах професійної діяльності, так і в суспільному та особистому житті. Це потребує використання креативних здібностей особистостей, ефективного розвитку креативної діяльності у навчальному процесі вищого навчального закладу, певних змін у структурі сучасної системи освіти.

У роботі запропонована Програма створення в Україні Центрів креативності (характеризуються їх завдання, права, обов*язки, основні напрями діяльності), а також конкретні пропозиції з розвитку даного питання.

_________________
Ярослава
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення ICQ
 
ПовідомленняНаписане: субота травня 08, 2010 9:04 pm Відповісти цитуючи
kiri4ka
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 07.05.10
Повідомлень: 1
Звідки: Херсон
Кірієнко Н.(Херсон)
Свідома молодь - надійне суспільство.
Зміст: висвітлення проблеми зайнятості та здобуття молоддю якісної вищої освіти.
Мета:
1.Наголосити на найбільш актуальних проблемах молоді.
2.Впровадити заходи щодо підвищення рівня кваліфікації як фахівців, так і початківців.
3.Методи щодо забезпечення якісної вищої освіти, співпраця з підприємцями, створення ефективної робочої сили.
Висновки: завдання освітніх закладів має полягати не лише у тому, щоб надавати якісні освітні послуги відповідно до потреб розвитку місцевого підприємництва, а і у формуванні розуміння, що навчання персоналу є не тільки можливістю вирішити нагальні потреби підприємств, а й стати невід’ємною складовою їх розвитку.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
 
ПовідомленняНаписане: субота травня 08, 2010 9:52 pm Відповісти цитуючи
KNV
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 06.05.10
Повідомлень: 1
Колосова Н.В.
Стратегія інноваційного розвитку України

(анотація)

У даній роботі мною були досліджені проблеми розвитку інноваційної інфраструктури України, виділені основні з них та окреслені відповідні задачі для подальшого вирішення, а саме:
- чітко визначити нормативно-правовими актами України всіх елементів ринкової інноваційної інфраструктури, що можуть бути за призначенням віднесені до групи об'єктів підтримки інноваційної діяльності, та загальноприйнятого визначення й сталої класифікації технопарків;
- поліпшити підготовку кадрів шляхом регулювання кількості ВНЗ (скорочення) та поєднання радянської системи освіти з європейськими стандартами підготовки молодих спеціалістів;
- сформувати державний венчурний фонд, наприклад, шляхом відрахування 1% прибутку підприємств;
- поліпшити зв’язок генераторів інноваційних ідей та їх реалізаторів шляхом створення відповідної служби при Державному агентстві інвестицій та інновацій
На вирішення перелічених задач і спрямована Стратегія інноваційного розвитку України. Слід зазначити, що ця робота є загальною моделлю (каркасом) і перебуває у стані постійної доробки у зв’язку з неповною інформаційною базою з даної тематики та інших причин.
Отже, стратегія є основою розроблення відповідних нормативно-правових актів і програм загальнодержавного, регіонального та галузевого інноваційного розвитку, залучення інвестицій в інноваційну сферу, забезпечення скоординованої діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування для розв’язання поточних завдань інноваційної діяльності на всіх рівнях державної діяльності.
У створенні моделі (каркасу) я орієнтувалася на досвід інноваційного розвитку Австрії. Вибір на цю країну пав не випадково, в результаті аналізу інноваційних моделей країн світу. Саме ця держава мала аналогічні передумови для впровадження та розвитку інноваційної моделі економіки. Оскільки розпад Австро-угорської монархії на ряд окремих держав у кінці Першої світової війни породив серйозні економічні проблеми для Австрії. Нова республіка Австрія несподівано залишилася без свого головного джерела продовольства і вугілля. Знадобилося декілька років, щоб реорганізувати економіку країни і досягти відомого рівня добробуту. У 1929 почалася світова економічна криза, яка довела економіку до стану хаосу.
Думаю, у цих нарисах Ви знайдете східні з Україною риси економічного становища країн, і погодитеся, що моє звертання до австрійської моделі інноваційного розвитку є небезпідставним.
Державна економічна політика повинна формуватися і реалізуватися в рамках загальної політики уряду, виходячи з ринкової моделі розвитку економіки країни та з урахуванням переважання в промисловості дрібних і середніх підприємств і в руслі концептуальних підходів ЄС.
Модель передбачає відмову від секторно-галузевого принципу прямої фінансової підтримки виробничих підприємств і втручання держави в їх господарську діяльність як малоефективного, високовитратного і такого, що породжує структурні дисбаланси.
Процес закриття нерентабельних підприємств (зокрема, в добувній промисловості) має здійснюватися поетапно та за державної підтримки вирішення соціальних проблем працівників, що вивільняються.
Наступним кроком є процес спрощення і оптимізації режиму оподаткування підприємств. Зокрема, останнім часом в Австрії скасовані податок на майно підприємств і промисловий податок.
Важливим етапом є створення системи спеціальних інвестиційних фондів, діяльність яких реалізується через механізм банківського кредитування. Наприклад, у Австрії функціонують:
- фонд розвитку економіки;
- фонд поліпшення структури економіки;
- фонд стимулювання наукових досліджень і конструкторських розробок;
- фонд стимулювання розвитку нової техніки і технологій;
- фонд стимулювання інвестицій у області охорони навколишнього середовища і водного господарства;
- фонд гарантування кредитів.
Ефективність діяльності Державного агенства інвестицій та інновацій України може бути покращена відповідно структури Інноваційного агенства Австрії: потрібно ввести відділ маркетингу технології, відділ фінансування початкових інвестицій; створити мережі ринкової і технічної інформації, форум ділових спонсорів. Ще 1 важливою ланкою у структурі агентства може бути відділ біотехнології.
Вагомим кроком у майбутньому для Украіни згідно даної концепції розвитку має стати приєднання до міжнародних директив з оцінок прямого та венчурного фінансування.
Проблемами реалізації моделі є неообхідність перегляду банківської системи, системи страхування, оподаткування, пенсійного забезпечення та кредитно-фінансової системи загалом.
Точні етапи стратегії пропоную розробити у співпраці з працівниками відповідних державних структур, підприємцями, вченими та активною освіченою молоддю. У даний час особисто я продовжую та допрацьовую роботу у даному напрямі, сподіваюсь, з користю.

_________________
З повагою,
НаташаWink
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Моє бачення освіти майбутнього в Україні 
ПовідомленняНаписане: субота травня 08, 2010 11:11 pm Відповісти цитуючи
Dmytro Hordiyevskyy
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 08.05.10
Повідомлень: 1
Моє бачення освіти майбутнього в Україні (Дмитро Гордієвський,Полтава)
Збереження і зміцнення здоров’я дітей, молоді та всього населення є найважливішим завданням держави й суспільства.Особливо важлива роль у формуванні культури здоров’я дітей та підлітків належить школі.
Педагогічний колектив СШ № 24 м.Полтави у 2009 році почав працювати за методикою здоров´язберігаючих технологій російського вченого, лікаря , педагога – новатора В.Ф.Базарного, керівника Науково – дослідної лабораторії фізіологічних та здоров´язберігаючих проблем Московської області.
Він більше 30 років присвятив вивченню питання збереження здоров´я дітей і разом із співробітниками створив теорію «Сенсорної і психомоторної свободи».На базі лабораторії була розроблена і широко апробована цілісна система здоров´язберігаючих педагогічних технологій .
Його розробки визнані науковим відкриттям , захищені патентами , затверджені Міністерствами освіти і охорони здоров´я Росії , дають гарантований результат підвищення рівня навченості .
Збереження здоров’я в процесі навчання – це надання індивідові таких умов освіти, які найбільшою мірою відповідають його здібностям і нахилам, розвивають їх та примножують дорогоцінний дар здоров’я.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
 
ПовідомленняНаписане: неділя травня 09, 2010 2:12 am Відповісти цитуючи
sweetlanka
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 09.05.10
Повідомлень: 1
Звідки: Kyiv
Ставська Світлана Михайлівна

Інноваційні ресурсозберігаючі технології як запорука енергетичної ефективності України

Здійснено оцінку доцільності використання інноваційних ресурсозберігаючих технологій «інтелектуальна будівля». Першочергова увага приділена обґрунтуванню економічної доцільності автоматизації всіх інженерних систем будівлі. Проаналізовано досвід впровадження систем «інтелектуальна будівля» у провідних країнах світу. Досліджено статистичні дані галузі, сучасний стан і перспективи розвитку даного напряму в Україні.

Конкретизовано показники залучення додаткових інвестицій для автоматизації інженерних систем об’єктів нерухомості. На конкретному прикладі було визначено вартість автоматизації систем. Наведено розрахунок показників економічної ефективності застосування концепції «інтелектуальна будівля». Узагальнено переваги застосування ресурсозберігаючих систем. Запропоновано програму державної підтримки галузі, що включає зокрема запровадження програми субсидіювання та податкових пільг з метою розповсюдження систем ресурсозбереження в Україні.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
 
ПовідомленняНаписане: неділя травня 09, 2010 12:56 pm Відповісти цитуючи
sosnuchanka
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 09.05.10
Повідомлень: 1
“Світ творчості” Коновальчук М.В., Яланжи А.П.
На початку ІІІ тисячоліття в усьому світі відбувається переосмислення ціннісних орієнтирів і стратегій людського буття. На жаль, сучасна українська освіта «плентається у хвості» глобальних перетворень в усьому світі і практично перетворилася на «підготовку до минулого життя». Ми наполягаємо на необхідності впровадження в систему освіти холістичних ідей В.Вернадського про ноосферну еволюцію людства та пропонуємо конкретні технології її реалізації як альтернативної стратегії виживання і збереження екології та духовного здоров’я української нації. Основні наші ідеї полягають у реалізації педагогіки життєтворчості та ноосферної освіти в практику навчальних закладів – від дошкільних до вищих. Навчити людину мистецтва життєтворчості – місія сучасної освіти, оскільки особистість – найдинамічніший творець дійсності та майбутнього нашої планети. Нами запропоновано авторську програму “Світ творчості” як один з можливих варіантів побудови стратегії Україна-2050, зокрема плекання покоління з ноосферою свідомістю, здатних змінювати на краще своє життя та життя своєї країни. Програма впроваджується у практиці шкіл Чернігівської області, МДЦ «Артек», Студії творчого розвитку дошкільників, на факультеті початкового навчання ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
 
ПовідомленняНаписане: середа травня 12, 2010 9:25 pm Відповісти цитуючи
genechka
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
З нами з: 14.02.10
Повідомлень: 3
Культурно развлекательный комплекс Back in USSR (Конарева Е.А,Осадчий Т.В, Мельников И)
АНОТАЦИЯ
Туристический бизнес в Украине достаточно развит, но тем не менее, существуют интересные, незаполненные ниши в этой сфере деятельности. Для того, что бы привлечь туристов в небольшие города, которые не отличаются историческими местами,но нуждаются в создании рабочих мест и дополнительном потоке денег, необходима свежая идея.
Мы предлагаем открыть оригинальный отельный комплекс, не требующий удачного места расположения. Клиентам предоставляются комфортабельные апартаменты в стиле прошлого века, развлекательная программа включает в себя активное время препровождение, организацию труда и отдыха соответственно советскому быту. Отдых направлен на достижение «эффекта полного погружения» в среду СССР.
Основная идея проекта - перенести клиента во времени, дать ему возможность побывать в стране, которая реально существовала, но не существует сейчас. Стиль СССР выбран потому, что эта страна отличалась разнообразием атрибутики, оригинальностью быта и довольно известная среди представителей всех поколений как в нашей стране, так и иностранцам.
Цена на подобные услуги будет умеренная, первоначальная вместимость комплекса 30 человек, учитывается и дальнейшее расширение, а так же строительство подобных комплексов в стиле другого времени.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення ICQ
 
ПовідомленняНаписане: четвер травня 13, 2010 4:26 pm Відповісти цитуючи
Artemglinskiy
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 13.05.10
Повідомлень: 2
Звідки: м. Вишневе
Автоматизація розрахунків - як невід"ємний чинник фінансового розвитку.

Хочеться поговорити про ситуацію в країні, в якій більшість товарів та послуг (розрахунки з фізичними особами) оплачується готівкою.

Розвиненіші країни вже давно переступили цей поріг, і тепер, коли в Україні буде проводитися Євро 2012, будуть розвиватися туризм, готельно-ресторанна справа, відпочинок та культура тощо, то інеземцю, який приїхав із кредиткою вкрай незручно та незвично буле вибивати готівку з банкоматів для того, щоб оплатити послугу.

Як на мене, слід модернізувати систему розрахунків в такому порядку:

1. Враховуючи те, що більшість централізованих країн охоплює мережа інтернет, потрібно забезпечити такими послугами:
- можливість оплати абсолютно любого товару та послуги через інтернет.
- можливість розрахунку на місці шляхом електронного переводу.

Це все можливо зробити за умови, якщо відкрити державну структуру по автоматизації безготівкових розрахунків. Ця система чимось буде схожа на web-money. Але, окрім оплати послуг, до цієї структури потрібно включити : можливість електронного переводу коштів; Обмінник валюти; Депозитні та Кредитні послуги.

Щодо міських умов - потрібно заиінити будь-які проїздні на безконтактні картки (весь міський транспорт), можливість оплати послуг таксі за банковою картою.

Простота та швидкість розрахунків зекономить час та надасть новму поколінню програмістів можливості займатися олюбленною справою.

Якщо Україна зможе в значній мірі переступите вищесказаний рубіж, це дасть додатковий дохід до бюджету. А також можливість оплати послуг для тих, хто не взмозі вийти з квартири.

З повагою,

А. Глінський
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
 
ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 14, 2010 11:43 am Відповісти цитуючи
Gribachev
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 14.05.10
Повідомлень: 1
Севастополь как центр принятия решений вопросов и проблем в причерноморском регионе

Севастополь расположен почти по центру Чёрного моря. Ещё в древние времена Херсонес (древнегреческий город на территории современного Севастополя) благодаря своему географическому положению был центром пересечения торговых, культурных, информационных путей.
Сейчас в условиях стремления большинства стран мира к сотрудничеству и мирному разрешению проблем и споров существуют и продолжают возникать постоянно действующие специальные международные организации и миссии для коммуникации между государствами. Мы предлагаем свести все международные организации и миссии, и штаб-квартиры по разрешению проблем и споров в Причерноморском регионе в Севастополь.
Севастополь имеет удобное географическое расположение, развитую транспортную сеть, в том числе воздушную и морскую. В ближайшее время, со строительством, анонсированного Президентами России и Украины, моста через Керченский пролив, транспортные и информационные потоки будут тут возрастать. Украины как государство, мы считаем, должна стремиться к нейтралитету, к невступлению в международные организации, блоки, союзы, ограничивающие её суверенитет и самостоятельность в принятии решений. Всё это создаёт уникальные условия для превращения Севастополя из просто базы, военных флотов двух государств, в центр обеспечения безопасности и сотрудничества.
В связи с продлением срока базирования ЧФ РФ до 2042 года, отодвигается по времени и вступление Украины в НАТО. Но Севастополь и Крым остаются под пристальным вниманием и «яблоком раздора» Европы, США, Украины и России в их геополитических интересах.
Реализация стратегии превращения Севастополя в центр сотрудничества снимет напряженность в регионе, сделает более прогнозируемыми, понятными и прозрачными вопросы развития в Причерноморье и конкретно в регионах Крым и Севастополь, снизит внутреннюю напряженность среди населения в Севастополе и Крыму, продиктованного постоянно искусственно подогреваемыми вопросами противостояния по линиям восток-запад, Россия - Украина, государственного языка и др.

Грибачев Евгений
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
 
ПовідомленняНаписане: середа травня 19, 2010 10:00 pm Відповісти цитуючи
admin
Site Admin

Рейтинг : 4.33 / 5 - Кіл-ть голосів : 3Рейтинг : 4.33 / 5 - Кіл-ть голосів : 3
З нами з: 16.06.06
Повідомлень: 177
Перенесено
dmitriylantushenko

Тема проекту "Розвиток сільского зеленого туризму в Україні"
Сільський зелений туризм – одна із форм відпочинку в селі з використанням природного, матеріального та культурного потенціалу даної місцевості. Крім того, проживання, харчування та обслуговування туристів забезпечує сільська родина.

Українське село має багаті рекреаційні ресурси, що належним чином досі ще не використовувалися. Найціннішим туристичним ресурсом села є мальовнича українська природа, дефіцит спілкування з якою переживає більшість мешканців міст. Зелений туризм у різних регіонах України дозволяє використовувати різні фактори лікувального впливу природи: ландшафтотерапевтичний, кліматотерапевтичний, бальнеологічний тощо.

Крім цього, українське село має багатий пізнавальний потенціал, пов’язаний з історико-етнографічною спадщиною, сільською культурою та побутом, маловідомими для міського жителя видами професійно-трудової діяльності та народними промислами. Мешканець великого українського міста сприймає сільський побут, культуру села як захоплюючу екзотику, особливо якщо це села гуцульські, молдовські, болгарські, грецькі тощо. Ще більшою екзотикою це видається іноземному туристов Exclamation Exclamation
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
 
ПовідомленняНаписане: четвер травня 20, 2010 10:18 pm Відповісти цитуючи
lapkina
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 20.05.10
Повідомлень: 1
Бизнес-план открытия сети мини-прачечных
«Твой помощник»


Хрипливец Е., Лапина Е.
ХНАГХ, 4 курс, ф-т ЭиП, гр.ЭПГХ-3
Научный руководитель Покуца И.В.

Аннотация
В бизнес-плане представлен теоретические основы открытия сети мини-прачечных «Твой помощник». В работе представлена характеристика и основные проблемы отрасли ЖКХ и бытового обслуживания населения. Для развития отрасли и улучшения качества обслуживания населения предлагается открытие сети мини-прачечных. Проект рассчитан на широкий спектр потребителей, а именно студентов. Преимущество идеи заключается в том, что на сегодня эта ниша в бизнес еще не занята. Кроме того для открытия прачечной необходимы небольшие капиталовложения. Бизнес- проект является высоко рентабельным и имеет период окупаемости 3 месяца. В работе также обозначены основные положения маркетингового плана, основные риски, и способы их решения, производственный план, организационный план и финансовые показатели.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Анотації ідей, оргпроектів і наукових розробок - 2010 
  www.studrespublika.com » Новий старт
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 5 з 5  
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5
  
  
 Нова тема  Відповісти  

Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Ukrainian translation