www.studrespublika.com :: Перегляд теми - ІІ ЗиСР

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Студреспубліка-2010 » ІІ ЗиСР Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  далі
Нова тема  Цю тему заблоковано попередня тема :: наступна тема 

ПовідомленняНаписане: середа лютого 03, 2010 11:20 pm Відповісти цитуючи
Doctor
Мафіозій

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
Ruslan H написав:
Будет ли оптимальная структура абсолютно новой или усовершенствованной старой? Ваше мнение...

Думаю, что будет новой, может не абсолютно (знакомые черты остануться, основополагающие принципы не просто искоренить), но неординарной она должна быть. Может скандальной, яркой, на грани эпатажности, почему нет??? Мы ж играем Wink

PlakhtiyT написав:

... то я запропоную створити флешверсію мережевої структури без керівного ядра. Мінімальна кількість учасників - 25 осіб. Мета створення - синхронізація діяльності великої кількості учасників в одній структурі для вирішення поставлених задач з високою ефективністю за рахунок активізації творчих здібностей кожного учасника та випробування в реалі алгоритму координації їх роботи без керівного ядра.
Думаю, що саме така структура буде мати певний елемент новизни.

Мне тоже это интересно, можно подробнее, пожалуста!
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення

ПовідомленняНаписане: середа лютого 03, 2010 11:25 pm Відповісти цитуючи
PlakhtiyT
Громадянин

Цитата:

Возникают соответственно вопросы - в какой точке этой сети будет происходить фиксация эффекта (прибыли)?

В будь-якому суспільстві приблизно 12% людей здатні мислити категоріями загальносуспільних інтересів і лише невелика частина ( до 1%) здатна безкоштовно щось робити для їх захисту. Практично, мова йде про створення альтернативи до ієрархічного принципу, за яким такі особистості об'єднуються в ГО чи партії для поєднання своїх зусиль. Тобто у даному випадку мова про економічну ефективність та прибуток не йде взагалі. Основна мотивація базується на спільній ірраціональній складовій - ідеології, що спрямована на усвідомлений захист групового, а краще загальносуспільного інтересу.
Кожний сектор чи група мережі у міру своїх можливостей вносить певний вклад для реалізацій спільних цілей, сформованих на базі ідеології, під яку і розбудовується структура.
Надзадача проекту - забезпечити тривалий у часі напрямок руху структури для досягнення початкових цілей та недопущення її трансформації з метою перенаправлення на інші цілі.

Цитата:

Мне тоже это интересно, можно подробнее, пожалуста!

Детальніше будова та технологія розгортання таких структур викладена тут:
http://pravda.com.ua/articles/4b1aa7bb64f66/

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 04, 2010 12:21 am Відповісти цитуючи
Урываев Александр
Мафіозій

Рейтинг : 1.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 2Рейтинг : 1.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 2
Правильно ли я понял, что речь идет о эксплуатации 1 % населения Украины некой пока не ясной идеологией?
Отдельно вопрос к идеологии - На какой принцип она будет полагаться?

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 04, 2010 1:06 am Відповісти цитуючи
PlakhtiyT
Громадянин

Mitrandir
Трохи не так. Мова йде про створення методології формування неієрархічних організацій, які у випадку їх ефективності мали б еволюційно витіснити існуючі партії та ГО ієрархічної будови.
Я б не взяв на себе функцію визначати, на базі якої ідеології об'єднуватися громадянським активістам, що ставлять собі за мету відстоювати загальносуспільні інтереси. Більше того, зрозуміло, що таких об'єднаннь буде багато і вони будуть чимось відрізнятися.
Хочу додати, що сама ідеологія є похідною від світогляду та філософії, що формують методологію - основу та інструмент пізнання і розуміння світу.
На мою думку, для флеш-варіанту достатньо буде взяти за основу ідеології універсальні засади гуманізму.

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 04, 2010 8:43 am Відповісти цитуючи
Tsiba
Ще й паспорт не видали

Elina написав:
також важливо швидко дорослішати і займатися самонавчанням, бо завдяки сучасним технологіям, потребам і роботі (швидкості життя) батьки менше уваги приділяють дітям, по-суті молоде покоління виховує інтернет та навколишнє суспільство. відтак, добре, коли батьки вклали основні моральні цінності та принципи в голови юної генерації, бо далі їх вихованням займається конвеєр суспільної думки та хаотично здобутий досвід життя.
З НОВИМ РОКОМ, ПАТРІОТИ ТА МЕШКАНЦІ ФОРУМУ СТУДРЕСПУБЛІКИ!!! З НОВИМ ЩАСТЯМ!!! Smile)))))

Тут я з Вами не повністю згоден. "Завдяки сучасним технологіям, потребам і роботі (швидкості життя) батьки менше уваги приділяють дітям", - не завдяки цьому. Тут причина, на мій погляд, інша. Батьки просто "розгубились" після зникнення важкої "радянської руки", яка завжди ними керувала. Більшість здалися і пустили все за течією. вони не вміють жити так, як жевемо ми. Не думаю, що виховання на сьогодні - це відключення від Інтернет і багато годинні розмови з дитиною. Досить легко виховувати власну дитину, якщо "чути" її. А "чути" її заважає просто не бажання. Якщо "розказувати кумі" які проблеми з "синочком", то від цього нічого не зміниться.
Щодо "конвеєра суспільної думки та хаотично здобутого досвіду життя", тут важливу роль відіграє своєчасне формування індивідиума. Я не кажу, що він має протистояти цьому "конфеєру", а навпаки сприяти і впливати на його параметри: швидкість і напрямок.

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 04, 2010 12:42 pm Відповісти цитуючи
Ruslan H
Громадянин

Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Мне кажется, что принципом, лежащим в основе структуры может быть, помимо рентабельности, еще и удовольствие от участия и деятельности в такой структуре (ощущение творца, например), ведь это может касаться и творческих людей, которым не важна прибыль (по крайней мере она не на первом месте). Еще одним принципом может быть власть. Если есть бабки, а тебе скучно, не чем заняться, например, создал сеть, сказал всем - "идем к власти!". Думаю, что украинцам и обьяснять не нужно - ЗАЧЕМ идти к власти - ПОЙДУТ и все.

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 04, 2010 7:51 pm Відповісти цитуючи
admin
Site Admin

Рейтинг : 4.33 / 5 - Кіл-ть голосів : 3Рейтинг : 4.33 / 5 - Кіл-ть голосів : 3
2PlakhtiyT от ЕГ:
"Тарас, во-первых, хочу поблагодарить Вас за то, что здесь наконец-то появилась тема для обсуждения! Действительно интересная, новая, живая…
Вы, как я поняла, уже давно думаете об этом, поэтому вопрос мой может показаться мелочным и неинтересным, тем не менее, буду благодарна, если Вы найдете время на него ответить. Вопрос, на который я не смогла для себя найти ответ, - как в такой структуре можно будет организовать эффективное распределение обязанностей?"
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 04, 2010 8:39 pm Відповісти цитуючи
Куруш
Громадянин

Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)»
Думаю надо разделить.
1. Партии
В Украине сегодня – это либо надстройки ОПГ (ПР), либо политфранчайзинг, т.е. розничная и оптовая торговля фэйсом лидера (БЮТ, ФЗ, СУ).

Попытки построить партию „нового типа” предприняли НУ, 5-ю годами позже – ФЗ. Попытки провалились. Т.к. имея
А) деньги,
Б) жажду власти
В) и наживы,
Г) лидера
Д) но не имея идеи (не говоря про идеологию)
возможно построить только сеть продавцов политического Орифлейма.

Партии обоих типов - успешны при существующей системе. Они не могут желать ее демонтажа или даже реконструкции. Их цель - личное участие в Системе для увеличения доли
1) ресурсов
2) и власти
под своим контролем

Таким образом – считаем ресурсы.
1. ОПГ мы (и другие группы, желающие радикальных, а не косметических перемен) не являемся – данный путь отбрасываем.
2. Для франчайзингового проекта нет А и Г – ПО ОПРЕДЕЛЕНИЮ.

Теперь о «партии нового типа, ПНТ». Легче было б выяснять признаки данной категории, если б кто-то смог привести хоть 1 пример из нее. Но даже двигаясь наощупь, очевидно, что в отличие от 1 и 2 варианта для ПНТ абсолютно необходима Идея – а лучше идеология. У нас ее нет.
Она есть у скинов, ультрас, геев, экотерорристов и т.п. – но не у нас. Они могут стать партией – мы нет.
Все 3 варианта – не для нас.
К тому же партия не может не быть иерархической пирамидой – это противоречило бы самой природе данного феномена.
Т.е. искомая оптимальная модель лежит вне партийной плоскости.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника

ПовідомленняНаписане: субота лютого 06, 2010 12:11 am Відповісти цитуючи
Elina
Студентський Мер

Рейтинг : 0 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 0 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
...

Редаговано: Elina (неділя лютого 21, 2010 7:36 pm)

ПовідомленняНаписане: субота лютого 06, 2010 12:49 am Відповісти цитуючи
Урываев Александр
Мафіозій

Элина, ты категорически не права, что искренне меня удивляет и расстраивает.
Подготовка к игре ведется во всех направлениях и профессионалов в таких областях, как политология на игре будет достаточно.
В ситуации, когда на игре возникнет партия, как возможный ответ на проблемную задачу, критерием ее эффективности будет не соответствие тем или иным принципам политологической науки, а РЕАЛИЗУЕМОСТЬ самого оргпроекта и эффективность в достижении заявленных целей.
Я не раз задавал вопрос о принципе, лежащем в основе общественно-политических структур. Твой текст несет в себе принцип каноничности. Возможно я ошибаюсь - буду рад, если ты меня переубедишь.
Относительно твоих рекомендаций к организации игры - тут есть только один ответ - организуй собственную игру и делай это так, как тебе представляется правильным.
П.С. Средний возраст участников будущей игры около 35. Я думаю, это достаточно зрелый возраст, чтобы без помощи политологов и Партологии понимать, нужна ли тебе партия или нет. И если да, то какая.
И последнее - я тебя уверяю, что и среди команды организаторов, и среди участников достаточно практикующих политологов. Если тебе непременно нужны фамилии этих товарищей - в личном контакте я готов предоставить соответствующую информацию.

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 07, 2010 6:10 pm Відповісти цитуючи
PlakhtiyT
Громадянин

admin
Цитата:

2PlakhtiyT от ЕГ:
"Тарас, во-первых, хочу поблагодарить Вас за то, что здесь наконец-то появилась тема для обсуждения! Действительно интересная, новая, живая…
Вы, как я поняла, уже давно думаете об этом, поэтому вопрос мой может показаться мелочным и неинтересным, тем не менее, буду благодарна, если Вы найдете время на него ответить. Вопрос, на который я не смогла для себя найти ответ, - как в такой структуре можно будет организовать эффективное распределение обязанностей?"

В такій структурі ключовим моментом є формалізоване визначення спільних цілей та шляхів їх досягнення. Їх визначає початкова установча група і саме вони мали б бути тим магнітом, який притягуватиме інших учасників. Хочу додати, що цілі після їх початкової фіксації можуть коригуватися за прозорою та наперед визначеною процедурою, що передбачає голосування "За", наприклад, 90 відсотками складу.
Далі у структурі у відповідності до виставлених цілей формуються групи, які будуть самі вирішувати тактичні кроки по їх досягненню.
Тобто реалізовується новітня військова стратегія "Я-армія", що при переносі на суспільні організації трансформується у концепцію "Я-партія".

Elina
Цитата:

искренне рада, что мы вместе и каждый по отдельности постепенно приходим к ранее прописанной здесь, в этой теме форума, мысли о НЕОБХОДИМОСТИ ИЛЕОЛОГИИ!!!!!

Ви, безперечно праві - для суспільної організації потрібна ідеологія - той ірраціональний знаменник, який притягуватиме та змушуватиме всіх бути активними і діяти в певному одному напрямку.
Сама ідеологія повинна розглядати такі основні проблеми:
1. Місце та роль громадянина у суспільстві.
2. Природу національного інтересу.
3. Відношення між громадянином і суспільтсвом.
4. Характеристику політичної влади, її джерел та обмежень.
5. Визначення та оцінку суб'єктів політичної діяльності.
6. Сутність держави та її функції.
7. Цілі та механізми функціонування економічної підсистеми суспільства у сукупності з питаннями соціальної політики.
Нормативні судження кожної з цих та деяких інших проблем і складають зміст сучасних політичних ідеологій. Тому ідеологія є системою цінностей, в яких визнапчені корінні інтереси нації, класу, групи, їхні позиції стосовно інших людей, класів, держав,історико-суспільного розвиткуЮ інших ідеологій.
Як органічна складова політчної суб'єктності тієї чи іншої спільноти або групи інтересів, ідеологія втілюється у відповідних суспільно-політичнихї доктринах, які становлять ідейну основу платформ політичних партій і суспільно-політичних рухів. [Юрій Шведа. Теорія політичних партій та партійних систем]

Для мене дуже близькою ідеологічною платформою є проект харківського історика О. Білецького:
http://grom-bezpeka.pp.ua/index/0-30

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 08, 2010 7:12 pm Відповісти цитуючи
Куруш
Громадянин

1. Элина права на 100%.
Идеологии у нас нет.
Чтобы принести пользу обществу, а не только себе, партию стоит строить только при наличии И.
2. Далее - по ЗСР. Нет методов нахождения общей И. для случайной группы людей. Вообще. Никаких.
Глубоко убежден, что И. не ищется! Если она есть, в данной группе людей ВСЕ об этом знают.
Строить партии по-другому - это прийти к тому, к чему пришли все современные партии в У. Т.е. сначала сделать Партию для СЕБЯ, а потом пытаться натянуть на нее кукую-нибудь идеологию. Смотрят справочники - и как из меню выбирают.
Или выдумывают от безысходности кастрированные новохохляцкие неологизмы, поражающие своей пустотой: народная демократия, регионализм, национал-патриотизм (капец!), национал-демократию, демократизм, дэржавныцтво и прочий центризм.
Итого:
1. ЗСР (или другое сборище, на котором собираются люди не по ид-му признаку) родить идеологию неспособна.
2. Без И. можно родить только политпроект, а не партию.
3. Вывод: партия НЕ ЯВЛЯЕТСЯ "Оптимальною для українця моделлю соціальної взаємодії".
Т.е., необходимо искать иные формы орг-ции: НГО или сети.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 08, 2010 7:58 pm Відповісти цитуючи
Урываев Александр
Мафіозій

Товарищи! Ну что же вы заладили о идеологии. Вы когда последний раз видели идеологию? не в книжке, а реальную? В 50-х? или 30-х?
Идеология это сложный стишок "Что такое хорошо и что такое плохо" (помните такой, "Крошка сын к отцу пришел... и т.д."). Так вот - о какой идеологии вы говорите, если так рьяно, даже тут, на форуме, никто не признает власть авторитета." Если не понимаешь - скажи, что это не правильно)))"
Как же вы будете под идеологией жить?

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 08, 2010 8:04 pm Відповісти цитуючи
olia_my_crimea
Ще й паспорт не видали

Кстати, насчёт авторитета. На позапрошлой неделе убедилась, что таковые существуют, что есть люди которые ведут за собой людей, и за которых эти же люди готовы на всё сами того не зная. Это, в принципе, заставило меня задуматься о неполноте своих же предыдущих расуждений...

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 09, 2010 6:58 pm Відповісти цитуючи
Elina
Студентський Мер

Рейтинг : 0 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 0 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
...

Редаговано: Elina (неділя лютого 21, 2010 7:36 pm)
ІІ ЗиСР 
  www.studrespublika.com » Студреспубліка-2010
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 8 з 12  
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  далі

Нова тема  Цю тему заблоковано