www.studrespublika.com :: Перегляд теми - Новини Республіки 2008
 

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Вінниця » Новини Республіки 2008
Нова тема  Відповісти попередня тема :: наступна тема 
Новини Республіки 2008 
ПовідомленняНаписане: субота липня 26, 2008 8:18 pm Відповісти цитуючи
Elektrik
Мафіозій

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 13.08.06
Повідомлень: 138
Звідки: Вінниця
У Вінниці три дні існувала СР

Ювілейний 10 молодіжний мультифестиваль Студентська Рес­публіка тривав у Вінниці протягом трьох днів на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Колос». Студенти з різних місцевих вузів грались у політичні ігри, обирали власного мера і не тільки...
26 по 28 червня студенти вінниць­ких університетів окупували табір відпочинку для проведення мультифесту Студентська Республіка, який

проводився Народно-демократичною лігою молоді за підтримки обласного уп­равління у справах сім*ї та молоді.

Основою Студреспубліки стали студенти, що входили до команд, які й представляли університе­ти міста. Всього (політич­них партій) було 8 команд, загальною чисельністю в 80 чоловік, які і завдава­ли ритм життя студентсь­кої країни. У Студентській Республіці діють свої закони, встановлено кордони, усім мешканцям видані паспор­ти, існують відповідні органи влади, ЦВК І навіть діє своя валюта - «НДЛМ-чики». Саме ці команди і проводили вибори Сту­дентського магістрату та Студентського мера Вінниччини.


Крім них, громадянами Студентської Рес­публіки стали й учасники

субфестивалів, які проходили паралельно з основною грою у вибори. Учасники субфестів мали змогу продемонструвати своє вміння у різнома­нітних конкурсах. «Квест», «Студентська мафія», «Дебати», «Нічна туса», «Брейн-ринг», КВК - далеко неповний перелік за­бав республіканців.

Не обійшлося на Студентській республіці і без конкурсу краси, За звання «Першої Леді» змагалось 6 конкурсанток. Журі виз­начало найкращих у кількох номінаціях. Титул «Міс глядацькі симпатії» виборола Іванова Інесса, першою віце-міс Студен­тської Республіки стала Севастьянова Юля, а титул «Перша Леді» журі присудило Савченко Наталії, студентці ВДПУ.

Як зазначив голова оргкомітету, очільник обласної організації Народно-демократичної ліги молоді Кавунець Андрій, цьогорічна Рес­публіка показала високий рівень активності молоді та готовність до серйозної боротьби за місця в Студентському магістраті.


В перший день мультифестивалю, Студентську Республіку відвідала на­родний депутат

України, член комітету з питань на­уки та освіти, член Президії Єдиного Центру Леся Горо­бець. Вона була присутня на презентації новостворених студентських політич­них партій. І хоча Студреспубліка певною мірою гра, проблеми, які піднімали студенти в своїх презентаціях аб­солютно реальні. Заслухавши презентації, Леся Горобець пообіцяла свою підтримку в законодавчому врегулюванні окреслених проблем молоді, запропонувавши оформи­ти всі пропозиції, які будуть напрацьовані в ході Студентської Республіки, і надіслати для розгляду в парламент.

Головною подією на Студентській Рес­публіці стали вибори Студентського мера та магістрату. Конкуренція точилася між трьо­ма кандидатами н

а посаду мера: Паламар­чуком Валерієм, Тітком Ярославом та Діди-ком Дмитром. Останній і став переможцем. Він здобув можливість спільно з

магістра­том, що складається з десятьох представ­ників різних студентських партій відстоюва­ти честь Вінниці на Всеукраїнській Сту­дентській Республіці, яка відбудеться через два місяці у Криму. На загальноукраїнську фінальну частину Студентської Республіки поїдуть представляти нашу область також перша Леді і переможці всіх субфестивалів.Наталя КСЕНЧИНА

_________________
А вот и я!
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника ICQ
 
ПовідомленняНаписане: субота липня 26, 2008 8:20 pm Відповісти цитуючи
Elektrik
Мафіозій

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 13.08.06
Повідомлень: 138
Звідки: Вінниця
"Студентська республіка" обирала мера та грала у мафію

Уже 10 років у Вінниці приходить загальноукраїнський етап мультифестивалю "Студентська республіка". За словами голови Молодіжної ради Вінниччини Костянтина Коваля, ідея фестивалю - спровокувати більш активну поведінку молоді в громадському та політичному житті міста, регіону і загалом держави. Адже часто молодь, якій не бракує динамічності та активності, через певну відсутність досвіду все ж не досягає поставлених цілей.

На фестивалі створили та зареєстрували вісім фестивальних політичних партій та висунули три кандидати в мери. Адже мету заходу його організатори окреслили досить чітко - створити "політичні партії", зареєструвати їх, і шляхом реклами та агітації набрати найбільшу кількість голосів, щоб потрапити до магістрату Студентської республіки.

У минулому році мером такої республіки став студент Вінницького національного технічного університету Артем Соболєв:

- У тому році як студенти ми брали участь в цьому фестивалі та виграли, у цьому ж році ми допомагаємо в організації, та спонсоруємо частину гри.

Цьогорічний переможець - мер студентської республіки Дмитро Дідик, як і його попередник - студент ВНТУ, голова фестивальної Партії юних техніків, переміг, тому що в його програмі були практичні плани.

- Мої конкуренти виставляли теоретичні програми, пов'язані з освітою. Ми ж продумали те, що має бути на фестивалі студентської республіки в наступному році. Все здійсненне, нічого надприродного.

У кінці серпня в Крим на Всеукраїнський фестиваль поїдуть найкращі представники студентства.

- Вінницьку область запам'ятають. Ми переможемо, я у цьому впевнений. Бо ми - найкращі! - переконаний Дмитро Дідик.

Студент ВНТУ Ігор Колос голова партії "СаЛО" (Союз або Ліга однодумців) вперше на фестивалі. Він вважає, що цей захід необхідний, адже тут збирається еліта з різних вузів. У студентів є можливість поспілкуватися, обговорити питання, які їх турбують.

- Але як кажуть: "хорошо, та мало". - сказав Ігор Колос.

Та студенти можуть не тільки створювати партії та грати в політичні ігри. Вони люблять і вміють гарно відпочивати. Захід проводився у формі мультифестивалю, тобто крім основної частини гри, відбулись ще й змагання у вигляді квесту, гри у мафію, дебатів, КВН, брейн-рингу, міні-футболу та інших молодіжних захоплень.

Також вінницькі студенти вибрали "Першу леді-2008". Статус королеви краси здобула вихованка педагогічного університету Наталія. Вона вразила глядачів не тільки вродою, але й співом та вмінням природно поводитись на сцені.

Організатори фестивалю Народно-демократична ліга молоді. Від імені оркомітету хотілося б подякувати основному партнеру (вже протягом 3 років) проведення мультифестивалю - Управлінню у справах сім'ї та молоді (начальник управління Олена Стоялова) за підтримку та допомогу в організації мультифестивалю.

Наталія ПІСКУНІЧЕВА

20minut.ua

_________________
А вот и я!
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника ICQ
Новини Республіки 2008 
  www.studrespublika.com » Вінниця
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 1 з 1  

  
  
 Нова тема  Відповісти  

Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Ukrainian translation