www.studrespublika.com :: Перегляд теми - 5-та Республіка!!! Єднаймося!

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Студреспубліка-2008 » 5-та Республіка!!! Єднаймося! Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5
Цей форум закрито  Цю тему заблоковано попередня тема :: наступна тема 

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 11, 2007 11:04 pm Відповісти цитуючи
Alex Black
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
Студреспублика - это не музыкаьный фестиваль, как бы многим не хотелось. А то, что среди прочих есть и музыкальное направление делает его куда более интересным. Другое дело как это все организовано... Я много говорил главе орггруппы, что надо отрефлексировать прошедшее мероприятие, услышать каждого члена оргкомитета и понять в чем были плюсы, а в чем минусы, записать это, обработать, что принимать во внимание, а что нет, сделать выводы, а затем делать новую республку! В противном случае - будем наступать на те же грабли! Но увы меня не услышали, хотя даже я занимаясь только игрой (подавляющее большинство времени) увидел массу минусов. Мое убеждение, что на энтузиазме представителей оргкомитета дела не построишь. Я так думаю не из корыстных побуждений (сам то уже не одну республику на энтузиазме провел), а потому что увере, что спрос будет только тогда, когда каждый будет понимать систему мотивации и поощрения за результат своей работы. А когда все работают за спасибо, то и результат такой получается. Это важная проблем, но далеко не единственная. есть ещё много чего, только вот пока реально я не увидел желания и большинства разобраться, а что же мы сделали не качественно, где провалились, что можно был улучшить. Каждый сделал лично свои выводы и я не исключаю того, что у многих они могут быть абсолютно противоположны, а к единому мнению так и не пришли... Sad
Вообще я раньше оптимистом по натуре был Very Happy
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ

ПовідомленняНаписане: середа вересня 12, 2007 12:37 am Відповісти цитуючи
Elina
Студентський Мер

Рейтинг : 0 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 0 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
О музыке: моё мнение - СР (как проект) не на том уровне, чтоб делать объективно МЕГА муз.сопровождение. В т.ч. и потому, что музыка играет роль "сопровождения" к, опять же, стержню - полит.игре и общему набору фестов.
Есть смысл выводить направление музыки на кординально лучшие обороты только после решения более остро стоящих проблем в организации, а их сейчас хватает. Т.е. в порядке спадания степени приоритетности, но до СР-2008.

О мотивации: нужна система поощрений однозначно. Как человек, изучавший и знающий основы экономики, - понимаю и поддерживаю. Энтузиазм в чистом виде - явление крайне не стабильное.

Об организации: инициативные новички и закоренелые энтузиасты, я надеюсь, собирутся в октябре. Будем думать.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення

ПовідомленняНаписане: середа вересня 12, 2007 12:41 pm Відповісти цитуючи
Светлая
Дебатер

Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Nikitos написав:
всеравно нічого з цього не вийде, я так важаю,подивіться самі,ми знову полетіли кудись в небо, як зробити музичний фестиваль унікальним і при цьому не плагіатити інші фести?здавалось би можливо, але можливо це в випадку, якщо цей фест несе якийсь один напрямок,виділяється і йому нема схожих,наприкладі таких грандіозних фестивалів ,як КАЗАН(фестиваль клубної музики), та Ред Алерт(фестиваль альтернативи та металу),це два харизматичні фестивалі які проходять у кримуі їм нема рівних,бо в них свої відвідувачі.Що можите запропонуват ви?коли в цей час найкращі діджеї крутять свої трекі на казані,астуд республіку,ну може відсотків 30,намагаються тішити друго ато й третьосортні дискжокеї.Народ ви самі зробили акцентна клубну музику і будите тонути з цією ідеєю щороку,як і раніше.скажіть ,що вам заважало в цьому році зробити щось особливе?вийшла фігня,при том повна,діджеї фігові,а можливо просто відіграли фігово,звук не виставлений,а можливо,його краще й не можливо було виставити.Народ це утопія,і зробити мега фестиваль музикі на 5 ночей неможливо за такого бюджету!музикантам ще й потрібен піар крім грошей, то вонавжеш вибируть відоміший фест).врятувати може тільки кийсь живий концерт(там на прикладі океан ельзи,скай),але тут також проблема,він займе пів ночі,а не 4.5.
я не знаю ,що тут можна запропонувати,щоб здивувати слухача.ТАКІ МОЇ РОЗДУМИ З ЦЬОГО ПРИВОДУ,СКОРІШЕ ЇХ ЧАСТИНА

Дякую за змістовні роздуми, але таких роздумів вистачає у кожного із нас. Еле сутева різниця в тому, що я маю думки, як і що з цим робити, а Ви ні! Гарно критикувати чіюсь роботу може ледь не кожен, а запропонувати щось дієве??? Одиниці!! Отож, ще раз вдячна за роздуми і погоджуюсь з Alex Black, що Студреспублика - это не музыкаьный фестиваль, как бы многим не хотелось. А то, что среди прочих есть и музыкальное направление делает его куда более интересным. Другое дело как это все организовано... Отож будем організовувати!!

ПовідомленняНаписане: середа вересня 12, 2007 3:09 pm Відповісти цитуючи
ЩАСТЬЕ
Ще й паспорт не видали

Светлая написав:
Nikitos написав:
всеравно нічого з цього не вийде, я так важаю,подивіться самі,ми знову полетіли кудись в небо, як зробити музичний фестиваль унікальним і при цьому не плагіатити інші фести?здавалось би можливо, але можливо це в випадку, якщо цей фест несе якийсь один напрямок,виділяється і йому нема схожих,наприкладі таких грандіозних фестивалів ,як КАЗАН(фестиваль клубної музики), та Ред Алерт(фестиваль альтернативи та металу),це два харизматичні фестивалі які проходять у кримуі їм нема рівних,бо в них свої відвідувачі.Що можите запропонуват ви?коли в цей час найкращі діджеї крутять свої трекі на казані,астуд республіку,ну може відсотків 30,намагаються тішити друго ато й третьосортні дискжокеї.Народ ви самі зробили акцентна клубну музику і будите тонути з цією ідеєю щороку,як і раніше.скажіть ,що вам заважало в цьому році зробити щось особливе?вийшла фігня,при том повна,діджеї фігові,а можливо просто відіграли фігово,звук не виставлений,а можливо,його краще й не можливо було виставити.Народ це утопія,і зробити мега фестиваль музикі на 5 ночей неможливо за такого бюджету!музикантам ще й потрібен піар крім грошей, то вонавжеш вибируть відоміший фест).врятувати може тільки кийсь живий концерт(там на прикладі океан ельзи,скай),але тут також проблема,він займе пів ночі,а не 4.5.
я не знаю ,що тут можна запропонувати,щоб здивувати слухача.ТАКІ МОЇ РОЗДУМИ З ЦЬОГО ПРИВОДУ,СКОРІШЕ ЇХ ЧАСТИНА

Дякую за змістовні роздуми, але таких роздумів вистачає у кожного із нас. Еле сутева різниця в тому, що я маю думки, як і що з цим робити, а Ви ні! Гарно критикувати чіюсь роботу може ледь не кожен, а запропонувати щось дієве??? Одиниці!! Отож, ще раз вдячна за роздуми і погоджуюсь з Alex Black, що Студреспублика - это не музыкаьный фестиваль, как бы многим не хотелось. А то, что среди прочих есть и музыкальное направление делает его куда более интересным. Другое дело как это все организовано... Отож будем організовувати!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Организовать что-то оригинальное не проблема!!!
Поверьте!
Собрать "нужных" людей, мозговой штурм, - и дело в шляпе!!!

ПовідомленняНаписане: середа вересня 12, 2007 4:34 pm Відповісти цитуючи
4e4en
Ще й паспорт не видали

чисто случайно наткнулся на этот сайт в инете, очень это все заинтересовало....только вот загвоздка, я не могу тут найти сведений о проведении отборочных игр в Донецкой областиSadкто-нибудь мне может сказать от кого зависит проведение фестиваля по областям?????
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ

ПовідомленняНаписане: середа вересня 12, 2007 5:13 pm Відповісти цитуючи
Светлая
Дебатер

4e4en написав:
чисто случайно наткнулся на этот сайт в инете, очень это все заинтересовало....только вот загвоздка, я не могу тут найти сведений о проведении отборочных игр в Донецкой областиSadкто-нибудь мне может сказать от кого зависит проведение фестиваля по областям?????

Спасибо за интерес и внимание! Ответственность за проведение региональных этапов лежит на териториальных представительствах НДЛМ. В этом году команда Донецкой области не была представлена на финале фестиваля, так как не выдержала условий проведения регионального этапа. Если Вас заинтересовал фестиваль обращайтесь непосредственно в центральный офис в Киев. (контакты внизу странички!!)
Будем рады новым лицам!! Laughing

ПовідомленняНаписане: середа вересня 12, 2007 5:16 pm Відповісти цитуючи
Светлая
Дебатер

ЩАСТЬЕ написав:
Светлая написав:
Nikitos написав:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Организовать что-то оригинальное не проблема!!!
Поверьте!
Собрать "нужных" людей, мозговой штурм, - и дело в шляпе!!!

Отлично!! Спасибки!! Жду в Киеве 6 октября с идеямиWink))

ПовідомленняНаписане: субота вересня 15, 2007 12:39 am Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

Не поверишь, но у тебя снова 2 поста

"Студенческая республика - 2010"
+38-066-146-58-94
+38-093-351-98-98
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника ICQ

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 17, 2007 10:26 am Відповісти цитуючи
Светлая
Дебатер

inok написав:
Не поверишь, но у тебя снова 2 поста

Включаю "блондинку": И как так получилось??? Даже не знаю....

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 17, 2007 11:53 pm Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

последний раз прощаю

второй пост будет удален

+38-066-146-58-94
+38-093-351-98-98
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника ICQ

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 18, 2007 9:09 am Відповісти цитуючи
Светлая
Дебатер

inok написав:
последний раз прощаю

второй пост будет удален

Товарищ прапорщица, разрешите обратится!!
Но у меня высвечивает только один пост Crying or Very sad

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 18, 2007 9:13 am Відповісти цитуючи
inok
умная и красивая

Вот и я хочу, чтоб у меня один высвечивался.

+38-066-146-58-94
+38-093-351-98-98
5-та Республіка!!! Єднаймося! 
  www.studrespublika.com » Студреспубліка-2008
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 5 з 5  
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5

Цей форум закрито  Цю тему заблоковано