www.studrespublika.com :: Перегляд теми - Справжня еліта - це хто?

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Студреспубліка-2010 » Справжня еліта - це хто? Перейти до сторінки 1, 2  далі
Нова тема  Відповісти попередня тема :: наступна тема 
Справжня еліта - це хто? 
ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 03, 2009 10:37 pm Відповісти цитуючи
koko
Квестер

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
Хто має формувати справжню еліту? Хто ці люди? Сьогодні ми спостерігаємо відголоски минулого, коли "не викидали з обійми", якщо не годишся в міністерстві економіки, то чому б не спробувати в агрополітиці, адже у нього гарна біографія, незаплямована, багато рекомендацій від високопоставлених родичів. Сьогодні ми бачимо як дітки багатих батьків йдуть тими ж самими тропами, але шкода що не лише по кар'єрній, а й по моральній драбині. Ми молоде покоління!, ми готові будувати свою державу?...
На Студреспубліці у нас це добре виходить!
Тож хто ця еліта і який шлях до її лав?
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 4:25 pm Відповісти цитуючи
Messi
Ще й паспорт не видали

Я гадаю що наше покоління повинне змінити не лише Нащу державу а й цілий світ!! НУ я цього дуже б хотів!!!!! Все в наших руках!!! Якщо мі не зробимо це то тоді ніхто цього не зробить!!! Я гадаю що ніхто не хоче жить в такій державі де все робится за гроші де люди думають тільки про себе гребуть ті кляті гроші щоб вони подавилися ними!!!!!! Ненавиджу нашого президента та інших політіків! Одна свиня пролізла в політику и давай за собою кума свата брата які нерозбіраются в політиці!!! Тому я гадаю якщо мі не хочему щоб це тривало вічно , то тоді мі повинні змінити це, і не забувати перш за все , що мі всетаки ЛЮДИ!!!!!!!!!!!!!

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 4:34 pm Відповісти цитуючи
koko
Квестер

Давайте обсудим! http://www.studrespublika.com/index/results.php?num=5 результаты нашего голосования! Все согласны с ними? Или будем что-то менять в стране?

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 4:37 pm Відповісти цитуючи
Messi
Ще й паспорт не видали

Я гадаю що все починается з малого тобто робочий класс, с/г!!!

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 6:48 pm Відповісти цитуючи
alex_scherba
Мафіозій

Рейтинг : 1 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 1 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Я глибоко переконаний, що діяльність кожної людини, рішення які вона приймає, думки, що висловлює має бути покладена на певну ідейну, філософську та релігійну основу. Саме такі люди, які мають таке підґрунтя та є професіоналами у тій чи іншій сфері, мають право та заслуговують бути на чолі країни.

Нажаль, ми такого не маємо і близько, а стимулом дій у 99,9% випадках є не не певне ідейне, філософське чи релігійне підґрунтя, а проста жадоба та потяг до швидкого збагачення.

Важке і складне питання, а де ж можна виховати таких лідерів, де ж вони народжуються та зростають?
Впевнений, що те, в якій родині ти народився, яку школу закінчив і т.д. – це фактори, які тільки побічно впливають на формування особистості, важливо, що далі, як кожен із нас працює над собою і в якому середовищі живе. А саме середовище свого життя кожен вільний обирати сам.

Це має бути середовище розвитку та активності, я знаю, що для мене це середовище НДЛМ та Студреспубліки, це світ в якому я живу і який я створюю. Світ, який дає мені діяти виходячи із певних ідейних, філософських та релігійних поглядів і який формує таку базу, світ, який створює мене як професіонала.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 9:31 pm Відповісти цитуючи
koko
Квестер

На мою думку багато що залежить від батьків, адже перші 17-18 років ми живемо разом із ними, і те чи є правда та гідність в наших головах, залежить від того чи привили вони її нам! Звичайно з роками цей вплив зменшується, і ми сам на сам залишаемося на великому будівництві! Будівництві на якому закладено один фундамент! От чи продовжимо ми будувати величезний масив, і якими шляхами ми будемо йогоо будувати залежить від нас!

У громадській діяльності та волонтерському русі, якими я заямаюсь, я відчуваю себе сильною, та взмозі допомогти тому, хто цього потребує, Студреспубліка допомагає мені самореалізуватися, втілити в життя свої ідеї, донести свої переконання.

Ми активне молоде покоління! Взмозі збудувати сильну команду, еліту, чи як би її не називали!

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 06, 2009 4:10 pm Відповісти цитуючи
zmax
Громадянин

Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Еліту?Як на мене, то саме ми і повинні формувати. Ми-це небайдужі, дієві молоді люди, які хоч щось роблять навколо себе, тобто громадські діячі, молодь, яка не може просто сидіти на місці і спостерігати за всім обурюючись і матюкаючи кожного, але яка не взмозі підняти свою дупу заради найменшої дії.
Так ось такі "дупо-тримачі" не зможуть сформувати еліту.
За голосуванням найбільше голосів за громадських діячів та студреспубліканців. А знаючи, студреспубілканців, можна зробити висновок, що це громадські діячі. Побувши менше року в СР та НДЛМ я побачив, що молоді люди, як чогось прагнуть, є дієвими, активними, але ще незнаючими як себе зайняти, куди направити свою енергію(вони студенти, тобто ще не витрачаюсть весь свій час на роботу) знаходять себе тут. Вони бачать як можна хоч щось змінити навколо, зробити своє життя кращим, достойнішим. І більшість з них, стаєж громадськими діячами. А молодий громадський діяч-це база для молодого політика, або, що вже не мало, думаючої активної дорослої людини.
Тобто, давайте діяти і робити світ кращим, починаючи перш за все з себе самих!

ПовідомленняНаписане: субота листопада 07, 2009 8:51 pm Відповісти цитуючи
Elina
Студентський Мер

Рейтинг : 0 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 0 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Справжня еліта - це спеціалісти у своїх напрямках та управлінці заразом, які беруть важкий тягар регулювати життя держави у відповідних секторах. Україна процвітатиме тоді, коли міністри матимуть окрім портфелю справжні фахові знання, тобто вищу освіту відповідного напрямку та менеджерський досвід. А ще важливо, як вже тут відзначалося, щоб ці люди ставили загальне благо вище за власні надприбутки і щоб були справжніми патріотами своєї держави.

ПовідомленняНаписане: субота листопада 28, 2009 10:33 pm Відповісти цитуючи
Nikysa
Ще й паспорт не видали

Справжня еліта-звістно, це молодь, активна молодь, яка живе не тим "щоб прожити день заради того щоб прожити", а яка "живе його, щоб зробити свою країну і сво майбутнє ще кращим". Embarassed

ПовідомленняНаписане: субота листопада 28, 2009 10:59 pm Відповісти цитуючи
Garbuzik
Ще й паспорт не видали

Якщо я не помиляюся, то питання першого посту звучало наступним чином "Хто має формувати справжню еліту? Хто ці люди?", тому я просто висловлю свою думку з цього приводу, не критикуючи ані нашу владу, ані політичну ситуцію у державі Smile

По-перше, виникає зустрічне питання- що мається на увазі під словами " еліта" , та ще й справжня.
Заходжу в "Google".
Вікіпедія, словники, довідники, статті, 120 тисяч сторінок, 1 430 000 варіантів визначення поняття...
На очі потрапля визначення, котре, на мою думку, найбільш точно висловлює думку автора:
а) найкращі представники українства (а не людей за певним соціальним статусом); б) меншість, яка здійснює найважливіші функції у суспільстві. Smile

У будь-якому випадку, мова йде про людей, котрі хочуть, і ,головне, можуть виконувати активну роль у формуванні та будівництві власної держави.
А перш ніж стрибати високо, підтримувати власні, або чужі гасла, намагатися реформувати державу, критикувати сьогоденний лад, необхідно почати реформувати своє власне "Я".
Погодьтеся, трохи парадоксальним є те, що людина, котра вважає себе дієвою, активною, ініціативною, представником творчої та інтелектуальної "еліти", усі свої вищеназвані навички демонструю лише у репліках по типу "як погано жити,я усіх управлінців ненавиджу," і тому подібне.
Не влаштовує- ну то пропонуй, як усе змінити.
Не подобається- вигадуй креативні ідеї, збирай команду однодумців, шукай однодумців у своєму навчальному закладі, у своєму місті, у своїй державі, вчися бути лідером, дій так, щоб люди йшли за тобою.
І ще важливою характерною ознакою "еліти" є те, що для вираження своїх думок їм не потрібно підвищувати голос, використовувати лайку, або приміняти фізичну силу.

Еліта- це не просто патріоти, це не лише активні студреспубліканці, це не тільки люди з купою вчених ступенів, це не обов'язково ті люди, котрим начхати на себе у ім'я загального блага, це ті, хто, перш за все ставиться до людей як до мети, а не як до засобу.

Ой, здається я тільки що вигадала 1 430 001 визначення цього поняття Wink

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2009 12:26 am Відповісти цитуючи
Anastacia
Ще й паспорт не видали

Еліту повинні формувати ми самі. Для цього не потрібно гучних фраз "Треба змінити всю владу. Все не правильно". Ні. В нашій країні багато талановитої молоді, перспективної та достойної того,аби стати майбутньою елітою нашої країни.
Звісно, не все так просто як здається на перший погляд. Пробитися в перші лави в нашій країні дуже й дуже не просто. Але чому б і ні? Хто сказав, що це не можливо? Просто треба припинити витрачати час на аналіз чужих помилок, треба працювати, навіть, якщо треба починати за найменшого. Нам всім раз та назавжди треба запам'ятати, що наше майбутнє в наших руках.
кожен з нас може стати цією елітою. Для цього треба працювати, працювати і ще раз працювати.
Якщо говорити про конкретну характеристику потенціальної еліти, то це повинна бути: по-перше розумна, та високоосвічена особистість, по-друге патріотична, по-третє невтомно-працьовита, по-четверте талановита, по-п'яте добре але тим не мешне надзвичайно сильна духом.
я впевнена, що таких людей в нашій країні вдосталь! Wink

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 1:07 am Відповісти цитуючи
Doctor
Мафіозій

С некоторых пор слово "элита" вызывает в моем разуме мыслеобразы только негативной окраски. Причиной тому служит служат слова и действия нашей богемной псевдоэлиты, причисляющей себя к "элите". В одной из второстепенных словарных интерпретаций (элита - Представители привилегированных социальных групп) это имеет место, но не в том понимании, которое я хотел бы видеть, да и по предыдущим сообщениям видно, что не один я. Мне ближе понятие созидатель, а еще лучше творец. С маленькой буквы потому, что говорю о нас, а не о Творце всего сущего. Ведь в каждом из нас его частичка заложена, значит, априори мы ими являемся. Но на деле все не так радужно: не те обстоятельства, не тот настрой, не дают, мешают...моя хата с краю... Начинайте созидать, начните с себя и своего теплого места. Расширяйте свое теплое, уютное место дальше и дальше. Давайте начнем формировать свою элиту созидателей-творцов!
С дня на день вы узнаете о начале самого насыщенного мыслями и (+) деятельностью проекта года. В нем вы можете проявить свои лучшие умения созидателей, если не сдрейфите! Посмотрим, кто смелый и сильный, кто сделает уверенный шаг в сотворенное им пространство созидания!!!

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 07, 2009 11:01 pm Відповісти цитуючи
Lady
Ще й паспорт не видали

Формування "Еліти" - це перш за все готовність до самодисципліни, до розвитку індивідуально себе. Це безпосередньо кожен з нас у міру того, що він (вона) думає про себе і про іншого. Визначеного шляху нема, це як-от певний спосіб сприйняття навколишнього.
Ти - еліти, лише усвідом це!!![/i]

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 10, 2009 2:00 am Відповісти цитуючи
Ruslan H
Громадянин

Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Сподіваюсь, що дане запитання стосується політичної еліти. Дійсно, ХТО?
У наш час взагалі знайти щось справжнє дуже складно, доволі часто, якщо й можливо, то не дешево. І еліта не є винятком.
То ж хто ця справжня еліта? Справді,мабуть не ті, хто запрягає народ у ярмо, паразитує на його праці. Але еліта повинна бути.
Усе в наших руках, формуйте таку еліту, якою хочете її бачити. Оточуюче середовище, мяко кажучи, не сприяє розвитку Нової еліти. Лише сила, воля та безмежний патріотизм зможе протистояти сучасним перепонам на шляху до формування особистості, яку можна буде віднести до еліти. Насправді, приналежність до еліти потрібно доводити безперервною працею на благо людей.

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2010 3:24 pm Відповісти цитуючи
admin
Site Admin

Рейтинг : 4.33 / 5 - Кіл-ть голосів : 3Рейтинг : 4.33 / 5 - Кіл-ть голосів : 3
А ось і результати голосування, в якому приймали участь відвідувачі нашого сайту:

Звідки має формуватися справжня еліта України?

діти нинішніх політиків, чиновників, бізнесменів 3.29%
громадські лідери 34.21%
представники інтелігенції 29.61%
учасники Студреспубліки 30.26%
робочий клас, селянство 2.63%
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Справжня еліта - це хто? 
  www.studrespublika.com » Студреспубліка-2010
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі