www.studrespublika.com :: Перегляд теми - [b]«Навіщо я їду в Студентську республіку?»[/b]

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Студреспубліка-2009 » [b]«Навіщо я їду в Студентську республіку?»[/b] Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Цей форум закрито  Цю тему заблоковано попередня тема :: наступна тема 

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 07, 2009 6:00 pm Відповісти цитуючи
Strizh
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
Їду на Республіку, щоб:
- Проголосувати за найкращих кандидатів на посаду президента та магістрат;
- Їду заробити студрики, за які зможу класно погуляти;
- Їду побачити друзів, яких давно не бачив, але з якими точно зустрінуся на республіці;
- Їду на концерти і дискотеки;
- Їду на чудові пляжі;
- Їду на відпочинок, який стане кращим у моєму житті.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення

ПовідомленняНаписане: субота серпня 08, 2009 4:09 pm Відповісти цитуючи
igrok
Ще й паспорт не видали

Черников Д.И.
Студенческая республика для меня это не только место, где можно отдохнуть, познакомиться с новыми и интересными людьми, встретиться с друзьями, но и определенный тренажер. Здесь я могу безнаказанно и безрисково отыгрывать любые роли и стратегии. На сколько успешно – уже зависит от меня и обстоятельств. Но в любом случае – «потрясное» событие, которое обязательно вносит в мою жизнь что-то новое и интересное.

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 09, 2009 7:17 pm Відповісти цитуючи
LIBRES KATRIN
Ще й паспорт не видали

Шматоваленко Катерина

Я люблю игры, особенно те, которые развивают человека. На 3 дня оторваться от реальности, жить совершенно другой, придуманнной жизнью в отдельном государстве и выбирать своего президента, при этом находить море знакомсва - что может быть интереснее?! Я люблю студенческую республику, за то, что эта игда дает возможность человеку развиваться, расти и проявлть себя!!!

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 09, 2009 7:32 pm Відповісти цитуючи
andrewe1
Ще й паспорт не видали

Еременко Андрей

Я еду на студреспублику, чтоб провести интересно время, познакомиться с многими людьми, проявить себя в конкурсах, пожить жизнью республики, набраться опыта в общении с людьми, ведь не часто выпадает возможность пожить совершенно другой, бешеной жизнью со своими правилами в студентческом государстве.

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 09, 2009 10:10 pm Відповісти цитуючи
Karakul6ka
Ще й паспорт не видали

Каракулина Мария, Одесса.

Какая разница сколько тебе лет, где ты учишься и кто твои родители?.. Какое это имеет значение, когда ты влюблен….когда ты отдаешь себя до последней капли…когда все свое время, все свои силы и внимание целиком отдаешь только ей……
…..и ради нее ты готов почти на всё…ведь тебе хорошо с ней…тебе с нею не скучно…..ты увлечён… 24 часа в сутки и еще 1 минуту, Ты думаешь только о ней…ты читаешь все новости про нее «Вконтакте», рассказываешь про неё друзьям, и даже советуешься, как тебе лучше вести себя, чтобы понравиться ей.. чтобы она выбрала тебя!!! Да что тут говорить ты уже и родителям о ней рассказал …..а значит это не просто так….всё серьезно…
И какая разница, что думают по этому поводу другие…?...да пускай говорят что ты сошел с ума.. Ты ведь этого не боишься..??!!! Ведь ты точно знаешь что Она это то чего ты так долго ждал!…Ждал встречи.. ну или хотя бы какой-то весточки от нее…ждал целый год…и вот наконец-то дождался свою любимую.. любимую Студенческую Республику….))))))))))))
Вот и я с нетерпением ожидала ёё. Студенческую Республику 2009. Поучаствовав в региональном этапе я еще больше загорелась участием во всеукраинской СР. А всё потому что для меня Республика- это возможность познакомиться с интересными людьми( и из других городов), обменяться мнениями и взглядами, за 3 дня пережить множество событий, приняв важные решения, обыграв несколько ролей в результате получить ответы на поставленные в ходе игры вопросы…вынести и для себя чтото «на подумать».
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 12:03 am Відповісти цитуючи
Davydenko
Ще й паспорт не видали

Давиденко Ірина Ігорівна
Їду , бо хочеться позитиву та змін на краще!!! Вірю у те, що час проведу справді незабутньо Smile)) Razz

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 12:19 am Відповісти цитуючи
olga_smile
Ще й паспорт не видали

Молодь завжди вважають однією з прогресивніших частин суспільства, і мені здається, що для цього є немало об’єктивних причин. Особливої уваги заслуговує студентство. Це та рушійна сила, яка здатна досягти великих успіхів у процесі становлення якісно нових стандартів демократії. Застосовуючи новітні моделі розвитку системи самоврядування на прикладі такого проекту, як «Студреспубліка», ми можемо допомогти змінити нашу систему управління місцевими общинами і готові поділитись досвідом, який набули й будемо набувати (адже щиро сподіваюсь, що цей проект довготривалий).
Немає жодних сумнівів, що дана організація приваблює молодь оригінальністю формату та надзвичайно дружньою атмосферою, яка панує як на різноманітних акціях, що проходять під егідою «Студреспубліки», так і на заходах внутрішнього характеру. Зважаючи на нинішню нелегку й заплутану політичну ситуацію в країні, вважаю, що наш студентський союз є гарним прикладом єднання і порозуміння заради однієї мети: створення справді нових стандартів демократії й виховання нового покоління. Дуже цікаво спостерігати за процесами державотворення, як-то кажуть, з середини, адже ми працюємо в умовах, які наближені до «бойових» – і, чесно кажучи, стає зрозумілим, наскільки складно будувати щось нове.
Студреспубліка – це прекрасний шанс для кожного з нас, оскільки ти отримуєш унікальну можливість реалізувати себе, набути прекрасний досвід, поспілкуватись з однодумцями і з людьми, котрим зараз випала можливість керувати місцевими спільнотами, що надзвичайно корисно для всіх.
Можливо, багатьом людям здається, що наша організація це лише черговий проект якихось-там політичних сил, але вірю, що те, чим ми займаємось дуже важливе і не тільки для мене особисто, а для нашого суспільства, країни в цілому. Від нас залежить майбутнє, і прекрасно, коли ти усвідомлюєш це й чітко розумієш, яким його потрібно будувати, щоб нащадкам не було соромно жити після нас.

Спиця Ольга, Миколаїв

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 1:52 am Відповісти цитуючи
Vilka
Ще й паспорт не видали

Харитонов Антон Иванович
г. Николаев

В первую очередь еду на студреспублику за хорошими кадрами, поиграть в мафию и наконец-то отдохнуть этим летом. Недавно узнал что знакомые мафиози из Винницы будут, очень хочу их увидеть. Ожидается увидеть друзей-знакомых и из других городов. В этом году не получилось затянуть много друзей, поэтому расчитываю поехать разузнать всё, а в следущем году притянуть всех =) И конечно поддержать Николаев Very Happy
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення ICQ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 10:22 am Відповісти цитуючи
Русалочка
Ще й паспорт не видали

Ткаченко Маргарита
м. Одеса

На Всеукраїнську Студентську Республіку я хочу потрапити, щоб прийняти участь в найкрупнішому студентському фестивалі. Прийняти участь у різноманітних конкурсах та подіях. Це для мене дуже важливо та цікаво, так як я дуже активна та енергійна. Відгуки про попередні фестивалі були дуже гарні та позитивні, тому я сподіваюсь, що в цьому році буде ще краще.
Тому що Студентська республіка з кожним роком становиться все більш популярним проектом.

Де ще збирається стільки яскравої та активної молоді, як не на Студреспубліці?
Де ще ми зможемо показати все на що здатні?
Де ще пограємо в спортивні ігри з молоддю з інших міст України?
Де будемо підтримувати кожен свій регіон на виборах Студентського Президента?
Де ще ми пограємо в Мафію?
Де побачимо стільки красивих і талановитих дівчат та хлопців?

Це все ми зможемо зробити тільки в Євпаторії !!!
СТУДРЕСПУБЛІКА- МІЙ ШАНС ЗРОБИТИ ЦЕ!!!
Так зустрінемось же там!!!

Very Happy

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 7:28 pm Відповісти цитуючи
zavita
Ще й паспорт не видали

Я, Дунаєва Олександра хочу поїхати на Студреспубліку, бо дуже багато про неї чула, але потрапити досі не могла, так як не була студенткою. Там я б хотіла познайомитись з новими людьми, зустріти своїх старих друзів (а їх туди їде дуже багато!!). І просто я люблю пробувати все нове!
Дуже цікавим для мене також буде обговорення політичних питань, в яких я досі не була зацікавлена.
І звісно я чекаю на справжню студентську мафію!!

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 7:30 pm Відповісти цитуючи
OZz№Б
Ще й паспорт не видали

Я хочу бути присутнІм, хочу бути причетним: хочу опинитись серед людей якІ Є творцями теперешнього І майбутнього. ПатрІотами та помІркованими
Нажаль, через незалежнІ вІд мене форс-мажорнІ обставини фІзично не змІг бути присутнІм на самІй республІцІ в МиколаЄвІ.
ВІд ВсеукраІнськоІ республІки бІльш за все бажаю ОДГ, якІсноІ І корисноІ, нових вражень, вІдкриттІв. І якщо я потраплю на неІ - зроблю все задля цього.

PS: І нехай так буде «Ми по цю сторону.. По цю сторону кордону. Вони, як би вони не робили вигляд, як би не позерствували.., вони все одно по ту сторону, вони тут себе не бачать, не відчувають..А ми завжди по цю сторону. Свідомо та підсвідомо..»

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 8:00 pm Відповісти цитуючи
dimitros
Ще й паспорт не видали

Дідик Дмитро, м. Вінниця:
По-перше їду на Студреспубліку - бо хочу поспостерігати за політичною грою і її результатами. Адже беручи участь у ній минулого року взяв для себе багато чого - від усвідомлення відповідальності перед "республіканцями" до просто задоволення та контактів для подальшої співпраці. І звісно ж було дуже цікаво порівняти результати нашої гри, з тими подіями, що пізніше відбувались в Україні - доволі схоже - ніхто не був відповідальним за будь-які дії, всі тільки переймались власними політичними амбіціями (і я в тому числі).
По-друге - знову відчути цей шалений темп заходу, коли перед тобою постає багато нових запитань і необхідно постійно щось вирішувати... це класно і це хочеться пережити ще раз!!!
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника ICQ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 8:56 pm Відповісти цитуючи
Erraendil
Ще й паспорт не видали

Я хочу в Студреспубліку, тому що зможу зробити гру цікавішою. За потреби зможу провести цікаві тренінги. Вмію грати у СР і не заграватися. Маю на СР багато друзів та досить досвіду. Мене багато хто там чекає:) Не 1000 символів звачайно, але досить вагомо:) До зустрічі на СР! Або не на СР:)

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 11:59 pm Відповісти цитуючи
vitalik.od
Ще й паспорт не видали

Панов Виталий
г. Одесса

Я еду на Студенческую Республику 2009, потому что хочу вместе со своими друзьями достойной представить Одесский регион. Поиграть в политические игры, ведь как известно: "наша жизнь - игра". Получить массу удовольсвия и опыта в подобных мероприятиях. И просто отлично провести время и обзавестись новыми знакомствами. Smile

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 11, 2009 2:46 am Відповісти цитуючи
fantasy
Ще й паспорт не видали

Як можливо таке щоб я не поїхала не Всеукраїнську студентську республіку 2009? Це одна з найвеселіших програм нашої країни,де всі як одна родина. Це невеличка країна,де тебе оточують веселі і просто хороші люди.Де ніколи не може бути не весело. Як можливо пропустити таке?
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення ICQ
[b]«Навіщо я їду в Студентську республіку?»[/b] 
  www.studrespublika.com » Студреспубліка-2009
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 2 з 3  
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі

Цей форум закрито  Цю тему заблоковано