www.studrespublika.com :: Перегляд теми - [b]«Навіщо я їду в Студентську республіку?»[/b]

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Студреспубліка-2009 » [b]«Навіщо я їду в Студентську республіку?»[/b] Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Цей форум закрито  Цю тему заблоковано попередня тема :: наступна тема 
[b]«Навіщо я їду в Студентську республіку?»[/b] 
ПовідомленняНаписане: понеділок липня 13, 2009 12:26 pm Відповісти цитуючи
Урываев Александр
Мафіозій

Рейтинг : 1.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 2Рейтинг : 1.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 2
В цієй темі кожен за бажанням та учасники конкурсу аплікантів обов`язково мають залишити есе на тему: «Навіщо я їду в Студентську республіку?»
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Re: [b]«Навіщо я їду в Студентську республіку?»[/b] 
ПовідомленняНаписане: вівторок липня 14, 2009 1:45 am Відповісти цитуючи
Verezhak Ivanko
Мафіозій

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
Nagal cjogo roky ne jidy , ale jakbu jixav, to skazav bu odne .. ."Ce stalo 4astunojy mene .." ))) gadajy bilwa 4astuna respublikanciv zi mnojy pogodutsja ... A te 4u tu v org gri berew y4ast, 4u v Questi, Mafiji 4u pljagnomy fytboly , 4u prosto pozagarjatu na sone4ky - ce vge inwe.. ))

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 21, 2009 9:10 pm Відповісти цитуючи
zmax
Громадянин

Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Я Зевако Максим Миколайович бажаю їхати на Студентську Республіку-2009 бо:
1. Ще жодного разу на ній не був і бажаю дізнатись, що ж вона представляє собою у Всеукраїнському масштабі;
2. Був організатором регіональної Студреспубліки-2009 в м. Чернігові. В процесі самої СР багато чого не встиг побачити через велику кількість оргпитань та свої прямі функції. Про прийняти участь взагалі мовчу)) Тому побачити і прийняти участь дуже хочу;
3. Те, з якою енергією, захватом розповідають респубілканці про фінал СР, нагадало мені самого себе, коли я, побувши у студентському лагері у с. Шестовиця від рідного університету, розповідав як було класно, весело і незабутньо. Отже, і на СР має так бути.
Тож я очу і я їду.
До зустрічі.
З повагою Максим Зевако.

ПовідомленняНаписане: четвер липня 23, 2009 1:18 pm Відповісти цитуючи
Урываев Александр
Ще й паспорт не видали

Салтанов Микола Вячеславович

Навіщо я хочу в «студентську республіку»? Відповіддю на це питання є невгамовний поштовх та бажання вчитися та знаходити площини для практичної реалізації набутих навичок. Впевнений, участь у «студентській республіці» повинна дозволити мені розробити і впровадити сучасну методику управлінських рішень та перевірити мій професійний рівень і ділові якості як активного учасника у суспільному житті країни. Думаю, що саме у «студентській республіці» стане можливим ще наполегливіше навчання сучасним технологіям прийняття та реалізації ефективних та інноваційних управлінських рішень. Такий захід може слугувати засобом обміну досвідом суспільної роботи із колегами по справі. Моя самосвідомість шукає шляхи реалізації свого потенціалу в сфері вироблення та прийняття управлінських рішень, а тому, участь у «студентській республіці» є доцільним та сприятливим для цього. Думаю, що «студентська республіка» – це час і місце для обговорення перспективних виходів України з кризи (економічної й політичної) та залучення України до прийняття життєво важливих рішень у соціокультурному та політично-економічному середовищі Європи. Вважаю, що основною метою «студентської республіки» є необхідність розробки та впровадження сучасної методики професійного спрямування молоді на роботу в органах державної виконавчої влади або органах місцевого самоврядування; перевірки професійний рівень і ділові якості молодої особи, яка в майбутньому претендує на посаду державного службовця. «Студентська республіка» повинна мати на меті розвиток стратегічного мислення, аналітичних здібностей, інтелектуального та творчого потенціалу учасників; підвищення правової культури, оновлення та розвиток умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення поточних та перспективних завдань.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
я хочу в "Студентську республіку" 
ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 24, 2009 11:38 pm Відповісти цитуючи
Margaryta
Ще й паспорт не видали

Я хочу

в Студентську республіку

Це не просто разовий проект, який буде фановим заходом для мене.
Перш за все мені дуже цікаво відчути на собі справжній драйв такої величезної події, стати її частинкою!!!!!!!!
Вона буде незабутньою подією мого життя, адже е стане моїм першим заходом такого маштабу в рамках студентської Республіки.
По-друге, питання. які охоплюються цй захд не байдужі
до мене!
Вжливо шукати нові шляхи, щоб робити майбутнє нашої країни вже зараз.
Також було б добре наладити контакти з молоддю всієї країни , і в майбутньом робити кроки, що змінюватимуть долю нашої з вами країни на краще !

ПовідомленняНаписане: субота липня 25, 2009 2:07 pm Відповісти цитуючи
klybnika
Ще й паспорт не видали

Чого я їду в Студентську республіку?
Ягодка Роман Олександрович

Цього року на регіональній студреспубліці я був головою державного комітету з розвитку підприємництва. Справді, мене це затягнуло. Я став більше розумітися у житті країни, легше ставитися до політичної і економічної ситуації. Це був дуже гарний досвід в управлінні країною. Я хочу ще раз, але набагато глибше, зануритись у політичне і економічне життя країни, відчути його із середини і краще зрозуміти. Це мені потрібно для того, щоб краще орієнтуватися і вільно почувати себе у зовнішньому реальному життєвому середовищі. Активній молоді з мого оточення це дозволить легше і ефективніше просуватися у тому ж середовищі.
І, звичайно ж, Студентська республіка – це місце встановлення контактів і створення планів подальшої співпраці молоді з усієї України.

ПовідомленняНаписане: субота липня 25, 2009 9:05 pm Відповісти цитуючи
Valeria
Ще й паспорт не видали

__________________________________Безручко Валерія Григорівна

_ Дуже рада, що все 9 років існує такий масштабний захід, як Студентська Республіка!
Це величезне досягнення нашої молоді, виявлення її активної позиції у суспільстві, жадоби до щасливого, цікавого та насиченого життя! Захід має всеукраїнській характер, об’єднує активну молодь у кожному місті та по всій Україні!
_ Насичений вміст заходу, який має, окрім політичного спрямування, безліч розважально-розвиваючих ігор та фану, дає зрозуміти, що наша молодь не тільки активна, розумна, патріотична, цілеспрямована та небайдужа до судьби країни, а й вміє відпочивати та насолоджуватись життям та спілкуванням!
_ Студентська Республіка, то є великий шанс для молодої людини пізнати свої можливості, розвинути свої здібності, реалізуватися як свідомому громадянину, який вміє виражати свою власну думку та відстоювати її, який впевнений в своїх словах та діях і може повести за собою! Я маю на меті реалізувати цей шанс і хочу взяти участь у грандіозному заході під назвою Студентська Республіка 2009 в Євпаторії разом з вами! До зустрічі! Very Happy Very Happy Very Happy

ПовідомленняНаписане: середа липня 29, 2009 1:35 am Відповісти цитуючи
specnaz2000
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1Рейтинг : 5 / 5 - Кіл-ть голосів : 1
Чого я їду в Студентську республіку?
Сириця Дмитро Василёвич
Цього року я приймав участь в регіональній республіці , це була моя перша участь в такому заході , і мої враження були на 1000% позитиву ) Думаю, що «студентська республіка» – це місце для обговорення перспективних виходів України з кризи та залучення України до прийняття життєво важливих рішень. Як я казав,що я вперше приймав участь в регіональній республіці і мені це дуже сподобалося то я бажаю дізнатись, що ж вона представляє собою у Всеукраїнському масштабі . Тому зустрінемось там Laughing Razz Laughing

ПовідомленняНаписане: четвер липня 30, 2009 5:06 pm Відповісти цитуючи
Влад
Ще й паспорт не видали

Что человеку нужно для счастья? Конечно, каждому свое, но если этот человек – студент, который устал от бесконечных лекций, зачетов и экзаменов, которому приелись ежедневные поездки на занятия в душном транспорте, надоела городская суета, то лучшее решение – поездка в студенческий лагерь!
Посудите сами: чистый морской воздух, природа, регулярное и качественное питание (мечта студента и его родителей), интересные занятия, дающие очень полезные знания и умения, дружеское общение, различные увлекательные мероприятия, наконец, просто романтика: песни под гитару возле костра, палатка и множество позитивных эмоций.
Я свой выбор сделал! От мечты до реальности, называемой «Студенческой республикой», один шаг!
Smile

ПовідомленняНаписане: середа серпня 05, 2009 5:32 pm Відповісти цитуючи
DImon
Ще й паспорт не видали

Ісайчик Дмитро Геннадійович
Донецька область

Я еду на Студреспублику потому, что:
а) я был только на региональной и то в числе оргкомитета, и теперь хочу ощутить себя жителем Всеукраинской Студреспублики!
б) я хочу научиться чему-то новому и интересному!
в) это будет звучать смешно, но я хочу поиграть в Мафию, так как пропустил игру на Региональной СР...
г) хочу завести новые и полезные знакомства со студентами с других регионов Украины!
д) Хочу воочию пронаблюдать победу своего региона в каком-то из конкурсов!

ПовідомленняНаписане: середа серпня 05, 2009 7:56 pm Відповісти цитуючи
Travkina
Ще й паспорт не видали

Демченко Оксана Анатоліївна
м. Миколаїв

Я дуже хочу потрапити на всеукраїнський етап "Студентської республіки", тому що ця гра наприкінці червня захопила мене раз і назавжди! Як нам сказали організатори гри ще в ВУЗі, по закінченні Республіки учасники вже припиняють бачити різницю між справжнім життям і грою і продовжують свою гру вже в реальному житті. Насправді, так іє. Студреспубліка-2009 є для мене першою, я була в складі ігрового оргкомітету. Не вірилося, та і зараз не віриться, що для мене все може закінчитися обранням миколаївського мера і нового магістрату! Студреспубліка дуже цікава для мене, по перше, як унікальна можливість провести кінець літа в компанії людей зі схожими думками і інтересами ( принаймні щодо студентської республіки вони зійдуться), пройти цю колосальну школу політичного ( і не тільки) життя, налагодити нові контакти, які потім допоможуть мені в роботі і творчості, і, звичайно, підтримати миколаївську команду в грі!

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 06, 2009 11:17 pm Відповісти цитуючи
Anastasiia
Ще й паспорт не видали

Я дуууже хочу на СР - 2009. По-перше - побатичи тогорічних друзів, побачити море, зірки, які так близько до землі....

А ще "руки чешуться" пограти в Мафію, подивитись що новенького придумали організатори, та просто весело та АКТИВНО провести ці незабутні 3 дні літа, що скоро закінчиться!!!))))

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 07, 2009 5:50 pm Відповісти цитуючи
IRAm
Ще й паспорт не видали

Я дуже хочу на всеукраїнську Студреспубліку. Мені так сподобалося на обласній, що боюсь на всеукраїнській у мене серце не витримає від радості. Я хочу подивитися на найкрасивіших хлопців України і по вболівати за найкрасивіших дівчат. Хочу посміятися над найкращими жартами. Я хочу на море (адже море – це вже круто!!!)І хочу мати право вибрати магістрат і президента, хочу бути повноцінним громадянином цієї могутньою і надзвичайно потужної держави, назва якій – Студентська республіка!!! Laughing

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 07, 2009 5:55 pm Відповісти цитуючи
Vasil
Ще й паспорт не видали

Я хочу в студентську республіку по дуже простим причинам: весело провести час, знайти нових знайомих, які поділяють мої захоплення, подивитися на найкрутіші конкурси «Міс» та «Містер» Студентська республіка, від душі насміятися на розіграші кубку КВН Студреспубліки та найголовніше – вибрати студентського президента, що справді буде представляти та захищати права студентства. Тобто я їду, щоб провести три дні так, щоб згадувати про них все життя.

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 07, 2009 5:58 pm Відповісти цитуючи
IgoR
Ще й паспорт не видали

Як це чому я їду на Студреспубліку, краще запитати протилежне, тих, хто не їде. Я нарешті їду подивитися на країну, про яку чув стільки класного. Їду за новими враженнями. Я ніколи не був на Республіці, та впевнений мені там неодмінно сподобається. Я хочу туди, щоб подивитися на класні концерти, відірватися на крутих дискотеках і, наскільки я зрозумів, це головне – вибрати президента. Президент Студентської республіки - це дійсно дуже почесне звання і я надіюсь, що насправді переможе найкращий (або найвпливовіший – адже це політика). Very Happy
[b]«Навіщо я їду в Студентську республіку?»[/b] 
  www.studrespublika.com » Студреспубліка-2009
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 1 з 3  
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Цей форум закрито  Цю тему заблоковано