www.studrespublika.com :: Перегляд теми - спорт 2009
 

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Студреспубліка-2009 » спорт 2009
Цей форум закрито  Цю тему заблоковано попередня тема :: наступна тема 
спорт 2009 
ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 14, 2009 9:46 pm Відповісти цитуючи
serG
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 14.08.09
Повідомлень: 3
Уважаемые участники рад сообщить Вам что собрание представителей команд желающих участвовать в спортивных соревнованиях состоится 21 августа в 16:00, место уточняйте при регистрации команд.
Сообщаем вам что в рамках «Студенческой республики 2009» будут проходить соревнования по футболу на кубок НДП. Всех желающих просьба выслать свои координаты (имя, фамилия, номер телефона, e-mail, область) мне на электронный адрес sergiosr@meta.ua до 19 августа.
Внимание количество команд ограничено. Exclamation [/b]
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
 
ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 17, 2009 5:13 pm Відповісти цитуючи
serG
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 14.08.09
Повідомлень: 3
Впервые на "Студенчиской республике 2009" - алтимат фрисби!

Короткі правила алтимат фрізбі

Поле - прямокутної форми із зонами (end-zone - як в американському футболі) на кожному кінці.

Початок гри - початок розіграшу кожного очка починається з шикування команд на передніх лініях зон, які захищають команди. Команда, що захищається, вводить диск у напрямі нападаючої команди.

Рахунок. Кожного разу, коли гравець ловить диск в зоні суперника, команді зараховується очко. Гра поновлюється після кожного очка, причому диск вводить команда, що виграла попереднє очко. Фінали великих змагань тривають, поки одна з команд не набере 21 очка або більш з мінімальним розривом в 2 очки. Такі ігри можуть тривати близько 2 або 3 годин. Інші матчі зазвичай проводять до меншого числа виграшних очок, або з обмеженням за часом, що зменшує тривалість гри, тим самим, не даючи гравцям сильно втомлюватися.

Рух з диском. Диск може передаватися за допомогою пасу (обов'язково по повітрю) товаришеві по команді в будь-якому напрямі. Зхопивши диск, гравець повинен зупинитися, зробивши не більш 3-х кроків. Дозволяється обертатися на місці на одній нозі (як в баскетболі). Гравець, що володіє диском (thrower - що "розкидає"), має 10 секунд для пасу. Захисник, що прикриває що розкидуючого (marker - "блокуючий"), рахує від 1 до 10 з перервою в секунду. Якщо той, розкидуючий не зробив кидок до слова "десять", диск переходить до команди, що захищалася. Тільки одна людина може прикривати гравця з диском, інші не повинні знаходитися ближче за 3-и метри від гравця з диском. Зміна володіння диском також відбувається, якщо пас не закінчений (тобто диск торкнувся землі через поганий пас, гравець нападаючої команди упустив його, диск опинився за полем, перехоплений або збитий на землю гравцем з іншої команди). Команда, що в цьому випадку захищалася, опановує диском і стає нападаючою.

Фоли. Фізичний контакт між гравцями є порушенням правил. Заважати руху гравців забороняється. Якщо в результаті порушення відбувається втрата диска, то гра поновлюється, неначебто втрати диска не було. Якщо гравець, що порушив правила, вважає, що він їх не порушував, то диск повертається кидаючому гравцеві.

Дух гри. У Ultimate особливе значення надається чесній грі і майстерності. Дух змагання вітається, але ніколи не в збиток взаємній повазі гравців, дотриманню правил або задоволенню від гри. Це і мають на увазі, коли говорять про дух гри (Spirit of Game) - філософію Алтімат Фрізбі. Idea
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
 
ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 18, 2009 10:58 am Відповісти цитуючи
serG
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
З нами з: 14.08.09
Повідомлень: 3
Алтимат фрізбі — це командний неконтактний вид спорту з літаючим диском(«Фрізбі» або подібним). Гра ведеться двома командами на прямокутному полі із зонами в торцях. Мета — передати диск за допомогою пасу гравцеві своєї команди, що знаходиться в зоні противника.
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
спорт 2009 
  www.studrespublika.com » Студреспубліка-2009
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 1 з 1  

  
  
 Цей форум закрито  Цю тему заблоковано  

Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Ukrainian translation