www.studrespublika.com :: Перегляд теми - Оргкомітет не має права сувати свій ніс у справи ігроків.

www.studrespublika.com Зареєструватись Допомога Список учасників Пошук
www.studrespublika.com » Студреспубліка-2006 » Оргкомітет не має права сувати свій ніс у справи ігроків.
Цей форум закрито  Цю тему заблоковано попередня тема :: наступна тема 
Оргкомітет не має права сувати свій ніс у справи ігроків. 
ПовідомленняНаписане: середа липня 26, 2006 3:57 pm Відповісти цитуючи
Пантера
Ще й паспорт не видали

Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0Рейтинг : 2.5 / 5 - Кіл-ть голосів : 0
Задача організаційнго комітету студентської республіки, створити можливість та організувати проведення гри, а не сувати свій ніс у справи ігроків, втручаючись нібито за для того щоб гра діяла, адже весь оргкомітет студентської республіки нажаль заангажований і діє досить суб'єктивно, він не діє, і не мислить об'єктивно , все одно оргкомітет буде гнути палку проти тих хто йому не подобається і навпаки допомогати своїм фаворитам-регіонам! Задача оргкомітету слідкувати, як будуть розвиватися події, а не втручатися в них, оргкомітет це не ігроки і не мають право сувати свій ніс в дії ігроків, їх туди ніхто не запрошує. Exclamation
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення

ПовідомленняНаписане: четвер липня 27, 2006 4:32 pm Відповісти цитуючи
Криницький
Громадянин

Шановна пантера! Я відповім на твоє повідомлення словами одного мудрого дядька, якого звали Макіавеллі: "Человеческий разум способен творить только под давлением"
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail

ПовідомленняНаписане: четвер липня 27, 2006 6:49 pm Відповісти цитуючи
Пантера
Ще й паспорт не видали

Шановний п. Криницький!
Слова Макіавеллі є афоризмами, і Ви як розумна людина, повинні розуміти, що, на будь який афоризм існує афоризм який його повністью заперечує!
А якщо ми разом з Вами переглянемо історію, чи звернемо увагу на життєві фактори та приклади, то людський талант та взагалі людина творить геніальне тільки тоді, коли вона відчуває свободу дії. А якщо, нам разом з вами звернутися до психології поведінки людини, в усіх сферах життя, то ми побачемо, що під тиском людина навпаки закривається в собі, і не має бажання взагалі що небудь творити.
Але якщо, ви зі мною не згоді, то спробуйте створити новий проект під тиском будь кого, і Ви одразу побачите, як всі ваші ідеї зникли, настрій став гірше, і у вас відсутне прагнення до праці.
На людей не треба тиснути для того щоб вони себе розкрили, а навпаки допомогати їм розкривати себе, шляхом заохочення та підтримки. Люди не собаки, щоб на них тиснути і примушувати щось робити. Як я розумію Ви є молодими, досить амбіційним, але мало досвідченим лідером. Запамятайте, головне це тактика, правильна тактика. Раджу Вам прочитати праці Дейла Карнегі, чи П.С. Таранова „Таємниця поведінки людей” (для початку), щоб ви навчилися такої малої, але досить вагомої складової у вашому майбутньому - як комунікабельність, і можливо тоді, Ви будете взмозі повести за собою міліони. Але нажаль, зараз я впевнена, ви не взмозі повести за собою і 10-20 незнайомих, простих людей, так як, вони вас просто не будуть сприймати. Бажаю Вам успіхів в подальшій роботі.
„Вік живи - вік вчись!”
З найкращими побажаннями!

ПовідомленняНаписане: четвер липня 27, 2006 8:39 pm Відповісти цитуючи
Криницький
Громадянин

Шановна пані Пантера!
Давайте згадаємо "Студентську республіку 2004 року" то, що ж ми бачимо! Слова одного з представників оргкомітету "Ти не в формате", і я Вам скажу ці слова запам"ятались на довгі роки учасникам тієї "Студентської республіки". Саме під час тієї ж самої "Студентської республіки - 2004" студенти прагнули щось змінити, саме під час неї, я вважаю, учасники розкривали свої потенціали, як справжні лідери, які можуть щось зробити, саме щось зробити самі без подачі "впливових" людей та без "чорноти"!Які попри тиск з боку оргкомітету прагнули здобути пермогу і не, вибачте за вислів, "шатались" по пляжах, а дійсно працювали над єдиним завданням, а саме розбудова молодіжної політики в Україні. Тепер давайте згадаємо "Студентську республіку - 2005" - і що ж ми бачимо! Учасники тупо лежали на пляжі та сиділи по барам і їм далеок було не до виборів! Дійсно працювали лише відсотків 10 всіх учасників! Тоді давайте визначимось - "Студентська республіка" це місце аби лише потусоваться, або і потусоваться, і розуму навчитись, щоб в майбутньому щось досягнути!!!

ПовідомленняНаписане: субота липня 29, 2006 7:30 pm Відповісти цитуючи
Пантера
Ще й паспорт не видали

Шановний п.Криницький! Не подумайте, що я хочу Вас образити, але дивлячись на Ваші уявлення про гру „Студентська республіка” 2004 і 2005 років, я розумію що Ви мабуть навіть не намагалися грати в цю гру чи можливо грали, відпочиваючі на пляжі, і тому не знаєте всіх тонкощів гри. На рахунок формату гри „Студентська республіка 2004” була кращою лише тому, що всі виходили за формат гри, і що самі гравці вирішували, що є форматом гри. А за словами оргкомітету, взагалі мало хто реагував, і завдяки цьому здійснювалась економічна політика країни, почала країна діяти, жити.
А у 2005 році було навпаки, оскільки оргкомітет сував усюди свій ніс і кричав на всі сторони, що є форматом гри, а що не є форматом гри. У результаті підприємництво не розвивалося, гра не працювала, оргкомітет допускався прорахунків в усьому, навіть в своїх політичних прогнозах.
Але якщо Ви вважаєте, що оргкомітет навпаки допомагає розвиватися гравцям, то як Вам той факт, що оргкомітет був проти прийнняття уряду на Студентський республіці 2005 року (чи ви вважаете, що є хоча б одна країна, яка може діяти без уряду?), а також проти продовження гри, проти зборів парламенту за межами і після гри.
Шановний п.Криницький! Я переконана в тому, що Ви будете присутні на Студентський республіці в м.Судаку АР Крим, і якщо у Вас є бажання обговорити всі тонкощі відносин оргкомітету і гравців, то я Вас обовязково знайду і ми поспілкуємося. А як постійній та дійовий гравець Студентської республіки, а можливо не тільки гравець, але й діюча посадова особа СР, можу сміливо та відверто звинуватити частину оргкомітету Студентської республіки в перевищенні своїх повноважень і вказати їм їхне місце у грі))))
До речі, раджу Вам дізнатися правду про діючий оргкомітет Студентської республіки, і що він із себе представляє у вашого екс-голови Херсонської обласної організації НДЛМ. Це Вам буде необхідно для майбутнього в НДЛМ.

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 31, 2006 9:01 am Відповісти цитуючи
Криницький
Громадянин

Шановна пані Пантера!
Дозвольте Вам нагадати, що на території "Студентської республіки" діють Закони "Студентської республіки" за межі яких ніхто не мав права виходити!Ні учасники, ні оргкомітет! Якщо ж Ви стверджуєте, що оргкомітет сує свій ніс у справи гравців, тим самим порушуючи Закон, як я розумію, то чому самі учасники не виступали проти цього!
Де ділись амбіції!Де ділись лідерські якості переможців регіональних етапів, які кожен учасник спостерігав у себе на регіональній "Студентській республіці" - їх не стало!І Ви стверджуєте, що оргкомітет сує свій ніс! Продлема оргкомітету - це не системна підготовка регіональних учасників до Всеукраїнської "Студентської республіки"!
Тепер у мене до Вас питання: давайте розберемось про, що ми ведемо мову! Ми ведемо мову про "Студентську республіку" - як ділову гру?Чи про, що! Слід Вам нагадати п.Пантера, що Ви є діючою посадовою особою "Студентської республіки" - ділової гри! Давайте не будемо настільки входити в гру!
До речі, я починаючи з 2004 року постійно представляв оргкомітет на Всеукраїнській "Студентській республіці" та ось вже 3 рік поспіль організовую регіональний етап "Студентської республіки"! І нехай у Вас не виникають питання стосовно моєї обізнаності у функціях оргкомітету та його другої сторони! Я поряд з ними працював не один рік і я впевнений, що в оргкомітеті працють добрі хлопці та дівчата які хочуть не тільки погратись з Вами в гру, а й щоб результати гри Вам в першу чергу, як учаснику були в нагоді на протязі життя!

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 08, 2006 12:35 pm Відповісти цитуючи
admin
Site Admin

Рейтинг : 4.33 / 5 - Кіл-ть голосів : 3Рейтинг : 4.33 / 5 - Кіл-ть голосів : 3
Приємно почитати діалог двох розумних людей.
Це були майже дебати.
А як будуть відбуватися дебати на Студентській Республіці - 2006 можна дізнатись тут.

http://www.studrespublika.com/festival/debati.php

А також можна самому взяти участь в дебатах. Хочеш знати як?
Спитай куратора.

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 14, 2006 10:15 am Відповісти цитуючи
Куруш
Громадянин

Хай всем!

Что значит "совать нос"?

Если имеется ввиду мелочная опека, вмешательство во внутрикомандные процессы и фаворитизм - то, согласен, это проявление непрофессионализма и мании величия, распространенных среди членов ОК.

Но если идет речь о соблюдении ЗАРАНЕ ПРОПИСАННЫХ рамок игры, слежения за форматом, за погруженностью участников и за их движением к Цели Игры - то это не право, это обязанность ОК!
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 14, 2006 2:25 pm Відповісти цитуючи
Криницький
Громадянин

Но если идет речь о соблюдении ЗАРАНЕ ПРОПИСАННЫХ рамок игры, слежения за форматом, за погруженностью участников и за их движением к Цели Игры - то это не право, это обязанность ОК![/quote]

А я про те ж саме намагаюсь пояснити людині!
Оргкомітет не має права сувати свій ніс у справи ігроків. 
  www.studrespublika.com » Студреспубліка-2006
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години  
Сторінка 1 з 1  

Цей форум закрито  Цю тему заблоковано